Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Redakce

Redakce

Heirloom consequat, irure reprehenderit duis Shoreditch. Art party wayfarers nihil pour-over cupidatat id. Brunch incididunt minim, in bitters adipisicing.

Co vám neřekli o útoku v Manchesteru naše média. Možná budete překvapeni...

Německo po druhé světové válce se přísně vyhýbalo jakýmkoliv vojenským konfliktům a posilováním vlastního ozbrojování.

Od června vstupuje v platnost novela zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích. Motoristé tak budou muset přihlašovat auta na kterémkoliv úřadu obcí s rozšířenou působností.

Sněmovna schválila vládní novelu zákona o elektronických komunikacích, která řeší přechod na televizní digitální vysílání ve standardu DVB-T2.

Nekonečné "záchranné" práce ve Středozemním moři už začínají lézt lidem krkem...

Na Sicílii bude v dňoch 26. a 27. mája 2017 kľud. Žiadne lode migrantov proste nepriplávajú. Ako je to možné?

#MHD v Bratislavě je místem různých netypických a zvláštních setkání. To může potvrdit kdokoliv, kdo hlavní město navštívil alespoň jednou, nyní se můžete inspirovat těmi, co to již zažili...

Popis mé první cesty do Sýrie z května 2000 je už celých 17 let zde. K nové cestě jsem se odhodlal díky četbě článků v Britských Listech, které jeden čas denodenně líčily „Putinovo vraždění dětí” v Aleppu.

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.