Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Redakce

Redakce

Heirloom consequat, irure reprehenderit duis Shoreditch. Art party wayfarers nihil pour-over cupidatat id. Brunch incididunt minim, in bitters adipisicing.

Slavný herec a obhájce nezřízené imigrace George Clooney se podle zpráv z jeho okolí chystá opustit Evropu kvůli obavám z terorismu.

Egyptští vojáci sklidili chválu, když pohotově zasáhli proti sebevražedným atentátníkům na severu Sinaje. Zachránili desítky lidí.

Ruská federace nejrychleji ze všech zemí světa zvětšuje své zlaté rezervy. Jen za letošní rok navýšila své zásoby zlata o více než devadesát tun.

Už několik let po sobě se mluví o tom, že české zemědělství ohrožuje sucho, Nejhorší situace panuje na jihu Moravy. Existuje nějaký způsob, jak tuto krizi zvrátit? A nezpůsobí suchu nedostatek kvalitních českých potravin? I o tom jsme si povídali s odborníkem na zemědělství, venkov a životní prostředí Františkem Havlátem.

Britská média upoutal polský pravicový aktivista a přistěhovalec Marian Lukasik, který patří k snad nejtvrdším kritikům německé kancléčky Angely Merkelové. Na internetu se šíří video jeho rozhovoru, na kterém mluví o fyzické likvidaci německé političky kvůli její přistěhovalecké politice. Informuje o tom server deníku The Guardian.

Chorvatsko, Slováky často familiárně nazývané také "Slovenské moře", je jednou z nejoblíbenějších destinací našich dovolených. Mnozí však netouží celou dovolenou proležet na pláži a rádi by viděli z této země co nejvíce.

Jak hrozné je skončit s naprostým psychopatem? Příběh Adély Šeďové, jedné z našich nejznámějších muzikálových tanečnic, Krvinky v Draculovi na příklad, se kterým se nyní, ve stavu nejvyššího zoufalství, svěřila Facebooku, ukazuje, jak nebezpečné je se někomu slepě oddat a zcela se odstřihnout od bývalého života.

Ještě před dvěma roky byly vesnice s městečka v Pádské nížině v Itálii pouhé sluncem zalité ospalé osady. To se ale změnilo, když vypukla migrační krize. V oblasti se poté začaly v přeplněných centrech hromadit stovky migrantů.

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.