Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Redakce

Redakce

Heirloom consequat, irure reprehenderit duis Shoreditch. Art party wayfarers nihil pour-over cupidatat id. Brunch incididunt minim, in bitters adipisicing.

Americký ministr obrany James Mattis podpořil myšlenku vytvoření operačního velení vesmírných sil v rámci americké armády.

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo vydal prohlášení, že USA „odmítají pokus o anexi Krymu Ruskem a slibují, že se tento postoj nezmění až do chvíle navrácení územní celistvosti Ukrajiny“. Vyzval rovněž Rusko k „ukončení okupace Krymu“. Na jeho prohlášení reagovalo ruské velvyslanectví ve Washingtonu.

Britská policie zadržela na ulici muže, který měl u sebe, jak se ukázalo, „nebezpečný útočný nástroj“.

Touha vydělat balík peněz –  to bývá častým motivem, proč se někteří lidé pouštějí do spekulování na vývoj kurzů měn a cen komodit na nejlikvidnějším světovém mimoburzovním trhu FOREX. Vstup do obchodování je velice snadný, obchodovat lze i s malými částkami, které jsou ovšem násobeny finanční pákou, jejíž sílu určuje složená záloha na účtu obchodníka. Vydělávat online obchodováním však není snadné. Proto si obchodování můžete nejdříve vyzkoušet i na bezplatném demo účtu s virtuálními penězi a bez rizika zde.

Pokud byste se chtěli pustit do skutečného obchodování se světovými měnami, komoditami (jako např. zlato nebo ropa) či významnými světovými indexy, tak nyní můžete získat bonus 600 Kč. HighSky Brokers, a.s., český obchodník s cennými papíry, nabízí tento bonus při otevření účtu.

Obchodování s CFD je rizikové. Informace o rizicích naleznete na www.highsky.cz. Obchodovat můžete na telefonu, tabletu či počítači.

Štrnásteho júna tohto roku odštartuje v Rusku v poradí 21. futbalový šampionát pod hlavičkou FIFA súbojom hosťujúcej krajiny proti Saudskej Arábii. (Foto Fifa.com)

Stámilióny ľudí na planéte si každý deň zahrajú nejakú hru. Výskumy, čísla a dáta ukazujú, že počet online hráčov už prevýšil počet tých, ktorí hrávajú hry naživo. (Foto: WLM)

Miliardář a aktivista za otevřené hranice Geoge Soros požaduje, aby EU regulovala sociální sítě, protože “mysl voličů je kontrolována a manipulována.” (Foto Wikipedia Niccolò Caranti)

U soudu v Hamburku stojí tři syrští migranti, kteří jsou obžalováni z členství v teroristické buňce. Jeden z mužů přiznal, že byl do Německa poslán Islámským státem a měl se vydávat za uprchlíka. (Foto: Bodo Marks)

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.