Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Redakce

Redakce

Heirloom consequat, irure reprehenderit duis Shoreditch. Art party wayfarers nihil pour-over cupidatat id. Brunch incididunt minim, in bitters adipisicing.

Doktor Ellis Silver, autor mnoha vědeckých publikací, se domnívá, že jsme hosty na své vlastní planetě. (Foto: Messagetoeagle.com)

Skutečná situace ve Španělsku z první ruky. (Foto: Youtube)

Když mi před pár dny poslal můj dlouholetý kamarád z italského Bergama toto video pochopil jsem, že to není jen jedno z mnoha, která zaplnila veřejný prostor. (Foto: Wikipedia)

Máme pro vás velmi stručnou aktualizaci. Čtěte prosím pozorně. (Foto: Wikipedia)

Ve Spojených státech se dramaticky zvýšil počet lidí kupujících střelné zbraně. Před obchody se zbraněmi vytvářejí dlouhé fronty. (Foto: Southcom)

Toto video je zostrih včerajšieho rozhovoru s Dominikom a Klaudiou, ktorí sa nachádzajú na území rakúskeho Tirolska. Dominik má pozitívny test na COVID-19. (Foto: Youtube)

Afričan v letadle plival a uhodil letušku. Naštestí přispěchal na pomoc blíže sedící muž, který situaci pozoroval. (Foto: Twitter)

Dánsko přijalo nouzový zákon, který umožňuje vládě donutit lidi, aby si vzali vakcínu proti koronaviru. (Foto: Wikimedia)

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.