Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Evropu ohromil bývalý český politik, když v sobotu napsal: „Vsechny tyhle zmrdy rovnou postrilet!!! Vcetne tech xindlu, co je do Evropy zvou a nici vse, co bylo a delalo Evropu Evropou!!!“

By  kvě 31, 2019

Komunální politika dovoluje jistou volnost. Respektive možnost promluvit tak, jak člověk uzná za vhodné. To je příklad někdejšího lídra kandidátky PRO PRAHU Daniela Janůje. Na jeho profil na sociální síti Facebook upozornil jeden ze čtenářů.

Loading...

„Chtěl bych upozornit na to, že ne každý se snaží hovořit podle bruselských osnov, proto Vám a také čtenářům doporučuji profil pana Janůje," vzkázal Richard KrajskýmListům.cz.

Proto jsme na dané adrese zapátrali a slova pisatele se víceméně potvrdila. Daniel Janůj, který v roce 2014 kandidoval do zastupitelstva hlavního města Prahy, se svým postojem k Islámu netají. Za vše hovoří jeho fotografie se sloganem „fuck islam" a přídomek u jména „islamofob". Některé ze statusů se s tím také moc nepářou: „Vsechny tyhle zmrdy rovnou postrilet !!! Vcetne tech xindlu, co je do Evropy zvou a nici vse, co bylo a delalo Evropu Evropou !!!" stojí u jednoho z nich, který vznikl před vlastně jen před pár hodinami.

Když s Janůjem před dvěma lety novináři dělali interview, zavzpomínal na své začátky slovy: „Začal jsem tedy působit v komunále na Praze 7, ale zhruba po šesti letech jsem odjel na zahraniční studijní pobyt, takže jsem politickou práci musel přerušit. Po návratu pak začal kolotoč – podnikání, rodina, narození dcerky, takže na skutečnou politickou práci moc času nezbývalo. Politika musela prostě počkat, protože jsem navíc vždy razil názor, že do politiky – ať už komunální nebo té takzvané „vysoké“ parlamentní – by měl vstupovat pouze člověk, který má svoje stabilní zázemí, příjem a nejde do toho pro takzvané koryto, jak jsem to vídával u řady lidí kolem sebe. Pak jsme se s rodinou přestěhovali na Prahu 5, kde jsem se už znovu začal aktivně angažovat v komunální politice."

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.