Print this page

15letá dívka tajně natočila afghánského uprchlíka, který ji několikrát sexuálně obtěžoval

By  led 04, 2018

Patnáctiletá Sabine (není to její pravé jméno) se v červenci babičce svěřila, že byla ve školním autobuse sexuálně obtěžována cizincem.

Poprvé se to stalo 10.července. Afghánec, prý dvaadvacetiletý, si v autobuse sedl na sedadlo v řadě vedle dívky. “Hrál si se svým přirozením a neustále se na mě díval.

O tři dny později se to stalo znovu. Dívka se snaží uniknout na jiné místo, ale Afghánec jí pronásleduje. A znovu si začne hrát s přirozením.

Dívka jej začne tajně natáčet na mobil, a zaznamenává vše, co se stane.

Anonymní video je jasným sexuálním obtěžováním. Azylant si sahá pod kalhoty a na dívku se při tom stále dívá.

Přes to všechno, když Sabine s babičkou dojdou na policii, je případ po nějaké době uzavřen. A to i přes video jako jasný důkaz. Afghánec předložil lékařské osvědčení, že se při svědění musí škrábat. Je to jeho obhajoba, která mu vyjde.

Teprve, když se do věci vloží novináři, prokuratura případ znovu otevře a Afghánec je nakonec odsouzen k pokutě 600 eur.

Pokuta ale nespraví psychickou újmu. Sabine je v péči Bílého kruhu bezpečí, trpí nočními můrami a ve tmě má strach. Ten je o to větší, když ví, že Afghánec jednou málem unikl bez trestu. Nyní si najala právníka, který po prostudování spisu zváží další kroky.

Zdroj: 1

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.