Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Online obchodování s bonusem 600 Kč si nyní můžete vyzkoušet i vy

By  dub 20, 2018

Touha vydělat balík peněz –  to bývá častým motivem, proč se někteří lidé pouštějí do spekulování na vývoj kurzů měn a cen komodit na nejlikvidnějším světovém mimoburzovním trhu FOREX. Vstup do obchodování je velice snadný, obchodovat lze i s malými částkami, které jsou ovšem násobeny finanční pákou, jejíž sílu určuje složená záloha na účtu obchodníka. Vydělávat online obchodováním však není snadné. Proto si obchodování můžete nejdříve vyzkoušet i na bezplatném demo účtu s virtuálními penězi a bez rizika zde.

Pokud byste se chtěli pustit do skutečného obchodování se světovými měnami, komoditami (jako např. zlato nebo ropa) či významnými světovými indexy, tak nyní můžete získat bonus 600 Kč. HighSky Brokers, a.s., český obchodník s cennými papíry, nabízí tento bonus při otevření účtu.

Obchodování s CFD je rizikové. Informace o rizicích naleznete na www.highsky.cz. Obchodovat můžete na telefonu, tabletu či počítači.

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.