Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Právě teď začíná show. Tajná operace Trumpem spuštěna a červená bouře přichází. Svět už nikdy nebude stejný...

By  led 08, 2021

Svět se dívá na Washington. Svět už nikdy nebude stejný. Tento den 6. ledna 2021 vstoupil do historie jako Den D. (Foto: ABEL F. ROS | Qapta.es ube)

Loading...

V Q drop # 4414 (5. června 2020) Q předává přípravy vedoucí k stannému právu s kódovým označením RED STORM.

RED1:

1. fáze

Red Storm, červená bouře. Výmaz a cenzura tweetů prezidenta Trumpa.

RED2:

2. fáze

Nepřítel nemůže komunikovat. Tento výpadek proudu je řízen z velitelského centra Space Warfare a NSA. NMCC odpovídá za generování zpráv o mimořádných událostech (EAM) pro střediska řízení odpalování raket, jaderné ponorky, průzkumná letadla a velitele bojišť.

RED3:

3. fáze

Mike Pence falešně zradil Trumpa v rámci operace RED Storm. Role podobná roli Garba v operaci Fortitude během druhé světové války.

RED4:

4. fáze

Rozmístění vojenských sil včetně 10. divize horských komand (dříve Rangers) a celé 1. divize námořní pěchoty (10. hora_1_ Marine_CPSD_Marine_QVIR), která je součástí 6. flotily (atlantická letka je v současnosti vzdálena 20 km ) od Washingtonu složeného z letadlové lodi, asi čtyřiceti lodí včetně dvou letadlových lodí). To je 17% palebné síly amerického námořnictva.

Trumpův plán ukončil tento teroristický puč demokratů proti americké demokracii. Může být aktivován kdykoli, nejdříve dnes večer nebo v následujících dnech. Pokud, jak předpokládáme, měl tento plán být zahájen 7. ledna 2021, pravděpodobně by se rozvinul v následujícím pořadí bitvy: Od 4:00 e.s.t. (východní standardní čas, 10:00 ve Francii), 60% z celkového počtu amerických vojenských sil převezme kontrolu nad všemi velkými městskými centry Spojených států pod záminkou zabránění nepokojům ve Washingtonu.

Civilní lety jsou zrušeny. Země je uzavřena. Ve skutečnosti je hlavním důvodem tohoto nasazení umožnit největší zatýkací operaci v historii USA, která začne v 6:00 e.s.t. nebo 12:00 francouzského času. Tato operace s kódovým označením Červená bouře zatkne 474 000 lidí a bude probíhat od 7. ledna východního času. do 14. ledna 2021 (podle mého názoru). Všimněte si, že všichni tito lidé budou zatčeni podle zákona PATRIOT, který se vztahuje na teroristy a členy mafiánských organizací. Při uplatňování tohoto zákona budou všichni tito lidé bez jakékoli výjimky drženi v izolaci na základně Guantánamo (pro 74 000 z nich) a na nové přísně tajné vězeňské základně Castle Rock 7 (pro zbývajících 400 000) v Nevadě, pro veřejnost známější jako Zóna 51.

Všech těchto 474 000 lidí bude v nadcházejících měsících souzeno vojenskými soudy, nikoli civilními soudy. Aby nahradila tyto lidi (včetně inženýrů a ředitelů jaderných elektráren, středisek Big Tech atd., Všech úrovní Nového světového řádu), aniž by způsobila kolaps Spojených států, armáda mimo jiné vyzve sbor inženýrů americké armády kteří pracovali v různých odvětvích (oborech) v civilním životě.

ČERVENÁ 5:

5. fáze

Ve 13:00 EST převezme národní vojenské ústřední velení kontrolu nad celým policejním sborem, soudnictvím i všemi televizními a rozhlasovými sítěmi ve Spojených státech prostřednictvím svého počítače v Castle Rock 1 (hora Čejen). Současně tři divize armády specializující se na elektronickou válku převezmou kontrolu nad prostory a servery Google, Facebook a Twitter v Silicon Valley. Kolem 17:00 e.s.t. (23:00 francouzského času) se očekává, že prezident Trump oznámí národu zavedení stanného práva v celé zemi na dobu neurčitou (pravděpodobně 60 dní).

Jakmile bude americkým soudem stanoveno, že Trump ve volbách zvítězil převahou, a že 60% hlasů bylo falešnými hlasy převedeny ve prospěch Bidena, stanné právo bude zrušeno a demokracie bude těmito opatřeními zachráněna před tyranií těmito výjimečnými opatřeními a opět obnoví svůj normální směr.

ČERVENÁ6:

6. fáze

Všichni zločinci, kteří chtěli zničit Ameriku a demokracii, budou během čekání na soud a popravu slyšet píseň kojotů z jejich podzemního vězení v Oblasti 51.

Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

celebrity news

Lajkit.cz

 
 

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.