Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Havárie letu FlyDubai v Rusku byl záměrný čin? Důkazy ve videu - nalezeny fragmenty americké střely

By  bře 22, 2016

Ponurá zpráva ruské Federální bezepečnostní služby (FBS) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes uvádí, že vyšetřování smrtící havárie letu FlyDubai 981 19. března 2016 na letišti v Rostově na Donu byla dnes označena Vyšetřovacím výborem Ruské federace (SLEDKOM) za „zvláštní kriminální případ“, poté, co byly nalezeny důkazy, že toto letadlo bylo zničeno dvěma ručně vystřelenými střelami amerického původu – i nahrávka z videa bezpečnostních kamer ukazuje, že v letadle došlo k explozím ještě před dopadem na zem.

Dvě nově zveřejněná videa, dokumentující strmý pád letadla a výbuchy ještě před dopadem.

Výbuchy v letadle při jeho strmém pádu:

Pokus o přistání, zmizení v mracích a následný strmý pád letadla:

Podle této zprávy je SLEDKOM hlavním federálním vyšetřovacím orgánem v Rusku, odpovědný presidentu Putinovi – jehož ředitel, Alexander Bastrykin, převzal vedení vyšetřování této havárie po Ministerstvu naléhavých záležitostí (EMERCOM) a Mezistátním ruském leteckém výboru (IAC), které jím byly původně pověřeny, a to vzhledem k množství „šokujících objevů“, které se ukázaly při této tragédii, jež zabila 62 lidí.

Mezi prvními „šokujícími objevy“ učiněnými při vyšetřování dle zprávy, a jak už jsme dříve oznámili, bylo to, že mezi zemřelými při havárii byl i „vysoce postavený“ představitel americké CIA, oficiálně cestující na falešný britský pas pod jménem Larisa Allen, a to, že letadlo vezlo 27 miliónů amerických dolarů v hotovosti.

"Špionážní balíček" agentů CIA: 1. Dvě paruky. 2, Troje brýle. 3. Průvodce po Moskvě. 4. Obálky s tísici euro. 5. Mobilní telefon. 6. Baterka. 7. Pepřový sprej. 8. Skládací nůž. 9. Zapalovač. 10. Kompas. 11. Kapesní nožík. 12. Štít RFID, bránící dálkovému čtení pasu a kreditních karet.

Pokud jde o to, co způsobilo explozi letadla a rozptýlení jeho trosek na rozloze 1,7 km (1 míle), analytikové FSB ve zprávě uvádějí, že bylo zasaženo dvěma přenosnými infračervenými střelami země – vzduch FIM-92 Stinger, které byly odhaleny podle jedinečného „chemického podpisu“ vysoce účinné trhaviny, která se v nich používá.

I když tyto střely jsou vyráběny americkým gigantickým zbrojařským koncernem Rayethon, zpráva dále vysvětluje, že dle výbušniny v nich užité k útoku na let FlyDubai 981 vede stopak k tureckému výrobci zbraní a kontraktoru obrany Roketsan, který vyrábí tyto ruční střely Stinger v licenci, která mu byla udělena evropským multinacionálním obranným gigantem Airbus Group.

„Bojová sofistikace“ tohoto raketového útoku proti letu FlyDubai 981 spočívala dle zprávy v tom, že letadlo bylo téměř simultánně zasaženo do sekce levého křídla (což způsobilo hlavní explozi paliva) a do zadní sekce kuchyňky, kde jsou umístěny letové záznamníky pro tento typ letadla – což způsobilo, že tyto záznamy jsou tak silně poškozeny, že podle vyšetřovatelů IAC získání dat bude trvat více než měsíc, pokud vůbec bude možné.

Pokud jde o „motivační aktéry teroru“ za tímto útokem, zpráva uvádí, že se jeví, že to byli turecký president Recep Tayyip Erdoğan a ukrajinský president Petro Porošenko – oba z nich veřejně vyhlásili svou nenávist vůči Rusku, a po jejich schůzce 9. března v Ankaře za účelem vytvoření jejich „Černomořské osy“ proti Ruské federaci ruská Zahraniční výzvědná služba (SVR) zaznamenala bankovní transfer 7 miliónů amerických dolarů od Porošenka Erdoğanovi, po němž následovalo naložení 5 „těžce obrněných“ přepravních beden do Porošenkova letadla, jejiž obsah nebyli schopni určit – ale bedny mohly velmi dobře obsahovat tyto střely FIM-92 Stinger, vyrobené firmouj Roketsan a použité ke zničení letu FlyDubai 981.

Turecký president Erdoğan (vlevo) a ukrajinský president Porošenko (vpravo) si potřásají rukama při založení „Černomořské osy“ proti Rusku 9. března 2016 v Ankaře.

Pokud jde o to, proč by Porošenko chtěl zaútočit na Rusko takovým podlým způsobem, zpráva uvádí, že to byl pravděpodobně pokus „změnit/zaměřit nesprávným směrem“ výsledek soudu ukrajinské „špiónky/teroristky“ Naděždy Savčenko – ale ta, navzdory svévolnému sestřelení letu FlyDubai 981 byla shledána dnes vinnou ze zavraždění dvou ruských novinářů v roce 2014.

Jak jsme již v lednu uvedli o této ukrajinské teroristické vražedkyni Savčenkové, FSB použila při soudu k jejímu usvědčení četné její „velmi přísně tajné“ emaily získané analytiky ruských rozvědek z nezabezpečeného počítače bývalé americké státní tajemnice Hillary Clintonové.

Zpráva končí sdělením, že FSB a SLEDKOM vyšetřují i další možné „teroristické scénáře“ této tragédie, včetně napojení na Islámský stát, západní vlády a prvky organizovaného zločinu; ti všichni v minulosti prokázali malý až nulový respekt k lidskému životu.

Zdroj: 1

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.