Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Snowden odkrývá dokumenty o Inteligentních Homo Sapiens žijících pod povrchem Země

By  čec 05, 2016

Edwardu Snowdenovi, který odhalil dokumenty NSA (National Security Agency), byl Snowden ochoten podělit se s námi o šokující a světem otřásající exkluzivní tajné vládní dokumenty na webovém portálu The Internet Chronicle.

Loading...

Nejvyšší vládní složky neví, co dělat s UFO. Oficiální verze, že to jsou balony na počasí nebo přírodní úkaz už vzaly dávno za své. Navíc tyto dokumenty prozrazují o UFO to, že je velmi jistě vedeno nějakou inteligencí, která je daleko před tou naší. Jak to tak vypadá, tak nejvíce věrohodná a nevysvětlitelná jsou pozorování strojů vylétajících z mořského dna u hydrotermálních průduchů a přímo vstupujících na oběžnou dráhu.

Protože protiraketové sledovací systémy a hlubinný sonar jsou vedeny jako státní tajemství, vědci nemají přístup k údajům o těchto objektech. Nicméně, většina zaměstnanců z DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) si je jistá, že existuje druh mnohem inteligentnější, než homo sapiens, žijící v plášti Země. Když se nad tím zamyslíte, dává to vlastně smysl, protože v plášti Země byly podmínky pro život po biliony let víceméně stabilní. Extremophilové můžou mít jinou tělesnou teplotu než my a byli schopní prospívat a rozvíjet svou inteligenci ve zdánlivě zrychleném tempu. Ale to není pravda, vyvíjeli se ve stejném tempu, ale bez všech nebezpečí, která hrozí a vždy hrozila lidem na povrchu…

Prezident dostává denní hlášení o jejich činnosti. Analytici se domnívají, že jejich technologie je tak pokročilá, že máme malou šanci na přežití v případné válce. Hlavním faktem ale zůstává to, že z jejich pohledu jsme pouhými mravenci, takže je malá šance, že by s námi soucítili nebo se pokusili o komunikaci s námi. Aktuální pohotovostní plán je odpálit jaderné zbraně v hlubokých jeskyních, abychom píchli do nepřítele, kterého nemáme šanci zničit, v naději, že ho to odradí od dalších útoků.

Kritici mohou tvrdit, že to, co tento třicetiletý bývalý NSA a CIA zaměstnanec vypovídá o našich „mimozemských“ sousedech, je dobře známé. Ale skeny z GPR (Ground-Penetrating Radar) které The Internet Chronicle zveřejnil a které byly potvrzeny i v rámci zpravodajské komunity, budou sloužit pouze k podpoře populární hořkosti ohledně strategicky načasovaných zemětřesení a tsunami.

Stejně jako když PRISM (tajný dohledový program) vrhnul nové světlo na dění v NSA počítačových systémech ECHELON (jméno kódu tajného vládního programu, známý také pod jménem Pět očí), odhalených v roce 1990, rozlehlé komplexy podzemních měst – laserem vyřezaných z čistého diamantu – spatřené na GPR skenech promění veřejnou diskuzi o rovnováze mezi svobodou a bezpečností.

Zdroj: suenne.cz

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.