Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

V Mexiku na videu zachycena drobná nepozemská bytost v helmě

By  říj 29, 2019

Nepozemské stvoření, o němž se věří, že to je ‚šedý dělník‘ bylo zachyceno na videu, běžící podél automobilů v mexickém městě u Mexického zálivu.

Loading...

Disclose.tv hlásí:

Ve městě Tampico v mexickém státě Tamaulipas mnozí věří, že tento region chrání nadpřirozené síly před hurikány.

Naprostá většina obyvatel tampiqueña ve státě Tamaulipas bez váhání řekne, že to nepozemské bytosti chrání tento region a jeho obyvatele před ničivými silami hurikánů, které ač k tomuto pobřeží postupují s velkou silou, pak náhle svůj postup zastaví a záhadně změní směr.

Lidé tu navíc tvrdí, že na obloze nad městem často vídají všechny druhy létajících objektů a neidentifikovaných světel. Ti nejupovídanější pak tvrdí, že asi 40 kilometrů od pobřeží je podmořská základna mimozemšťanů, kam přilétají a odkud odlétají koráby rozmanitých tvarů, zvláště trojúhelníkových a kruhových.

V Mexiku 2016 na videu zachyceno divné nepozemské stvoření, na Zemi jsou pozorované dva typy Šedounů

Ti první vypadají, že jsou vůdci a z těch dvou jsou inteligentnější. Ti jsou přibližně 5 až 8 stop vysocí (1,52 m až 2,44 m), mají velké hlavy, veliké tmavé oči, dlouhé hubené prsty, ruce a nohy, mají maličkou pusu, malé ušní dírky a hlášeny jsou u nich 2 malé nosní dírky. Jsou bez vlasů a vypadá to, jako by komunikovali přes něco na způsob telepatie, a to jak vzájemně, tak s lidmi.

Ti druzí jsou Šedí dělníci a byli klonováni, aby byli slouhové větších šedounů. Ti jsou daleko menší než Šedouni asi 3,5 až 4,5 stopy (1 m až 1,37 m), s tlustšími prsty na rukou a nohou, ale jinak jsou jim podobní. (Stejně tvarované hlavy, oči, ušní dírky a malé nosní dírky).

Další výzkumníci mimozemšťanů si myslí, že jsou i jiné typy šedounů s různými názvy jako jsou různé rasy lidí, jako Bellatrax Greys, Zeta Reticuli, GREY TYPE C a další, avšak k tomuto datu lze jako spolehlivé určit jen tyto dva typy.

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.