Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

V Thajsku proběhla masivní meditace děti pro světový mír. Pro tento účel přišel 1 milon lidských bytostí

By  bře 17, 2016

5 tisíc škol a1 milión dětí. Shammakaya chrám. Thajsko. Takové jsou atributy okamžiku, kdy se 1 milión dětí modlí za světový mír. Meditace funguje hlavně u lidí, kteří chtějí dosáhnout vnitřního klidu, nikoli pro chamtivé a zkorumpované lidi, kteří zřejmě nemají žádné srdce, neví, že mají duši a zajímají je jen peníze a zdroje, ze kterých je získávají.

Lidé, kteří mají vznešené a klidné myšlenky, jsou inspirativními a pozitivními kamínky v mozaice světa. Ovšem i přesto se musí učit, jak být silnými, aby na ně neútočily zlé síly a aby tak nepřevzaly moc nad sebou samými. Musíte být schopni chránit svého Dharma.

Čím více jde z člověka pozitivní energie, tím pozitivnější svět vytváří.

Samozřejmě temná strana nechce, aby byl svět pod vlivem pozitivních sil. Proto se temná strana zaměřuje na korupce, protiprávní jednání, farmaceutický a psychiatrický průmysl, který dál a dál zatemňuje. A tak je důležité, abyste byli pozitivní a dále šířili své vnitřní pozitivní světlo.

Svět můžeme změnit prostřednictvím uvolňování vlastní pozitivní energie, práce na vnitřním klidu, rozpouštění ega a probuzení tzv. vitální životní síly, která proudí skrze všechny na zemi za každých okolností.

Jsme bytosti tvořené s láskou a světlem, prostřednictvím vnitřní práce tyto dva subjekty dále rozšiřujeme a zvyšujeme tak frekvenci propojení lidstva a matky Země. Ačkoli si to neuvědomujeme - jsme kolektivním subjektem, který propojuje vzájemně jednotlivé prvky (lidi).

Pojďme spoluvytvářet realitu jako jedna lidská rasa. Nerozdělujme podle rasy, náboženství, barvy pleti, pohlaví nebo zeměpisných hranic. V jednoduchosti jsme všichni jen lidé, kteří společně tvoří jednu silnou entitu. Jestliže budeme pracovat společně, můžeme tuto planetu zachránit a obrátit ve světlo. O tom ale mocné rodiny, které ovládají tento svět nechtějí slyšet, jelikož ví, jakou moc každá lidská bytost v sobě má. Vyhovují jim konzumní lidé, bez špetky zájmu na nízké tónové škále, lépe se poté ovládají. 

Samozřejmě je důležité podporovat pouze ty, kteří to vidí stejně, nikoliv osoby, které mají ve skutečnosti zcela odlišné záměry. Vše to začíná u vás - uvědomte si to, vezměte všechnu tu moc vám svěřenou do rukou a zapracujte s námi na lepších zítřcích.

Zaměřte se na světlo, vy sami jste jedním světlem, jako další milion vědomých lidských bytostí...

Zdroj: mdpl.com

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.