Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Pohroma se blíží, lidé se zblázní? Astroložka varuje před nebezpečím, nastane už zítra

By  pro 13, 2016

Londýn/Sydney - Svět zažije už za dva dny v pořadí třetí úplněk v řadě. Tento ale může mít, na rozdíl od těch předchozích, fatální následky. Tvrdí to slavná australská astroložka a odbornice na duševní zdraví Rose Smithová.

Prosincový úplněk bude v pořadí třetím superúplňkem v řadě a astrologové se obávají jeho vlivu na lidskou povahu. Tvrdí, že se může negativně promítnout do mysli lidí, kteří nyní začívají předvánoční stre. Díky tomu prý mohou zešílet.

Ve středu se dočkáme superúplněku, který, stejně jako dva předchozí, rozzáří noční oblohu. Tentokrát bude Měsíc o 14 % větší a o 30 % jasnější oproti normálu. Podle serveru Daily Mail s sebou ale přinese řadu negativ.

"Superúplňky nejsou neobvyklé, během roku jich máme několik. Je ale neobvyklé mít tři v řadě na konci roku a na konci devítiletého cyklu," uvedla Rose Smithová.

Astroložka se obává, že úplněk, který nastane 14. prosince, ovlivní tok tekutin v těle. Ty už ale nyní ovlivňuje stres z předvánočního shonu a tento týden na nás bude mít vliv také meteorický roj.

"Bude to naprosto šílené. Za dva dny máme úplněk. Vánoce už jsou dost stresujícím obdobím samy o sobě. Lidé během nich říkají a dělají věci, které by normálně nedělali. Tyto Vánoce jsou navíc poslední v astrologickém cyklu, což ještě tlak zvýší," uvedla pro Daily Mail.

Obrovský tlak se podle ní může projevit především na lidech v obchodě. Očekává, že někteří nakupující doslova zešílí a budou se rvát o zboží, což by normálně nedělali. Z nákupů se tak podle ní může stát bojiště.

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.