Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Pokud znáte člověka narozeného ve znamení Berana, musíte si přečíst tento článek. S někým takovým je třeba se naučit žít…

By  dub 03, 2017

Období od 23. března do 18. dubna patří Beranům, kteří jsou komplikované osobnosti. Když se s nimi ale naučíte fungovat, život nabere barvy! Tato charakteristika je dokonale vystihuje!

Loading...

Začneme záviděníhodnou vlastností - Berani jsou nenapravitelní optimisti! Dokáží najít něco pozitivního v každé situaci a díky tomu mají spoustu přátel. Další skvělou vlastností lidí tohoto znamení je, že skvěle dokáží udržet tajemství. Řídí se jednoduchým pravidlem: Chovej se k jiným tak, jak chceš, aby se chovali k tobě.

Zmíněná vlastnost je důkazem jejich citlivosti a věrnosti. Navazují silná pouta a pečují o své blízké. Také mají skvělou paměť a staré křivdy vám sice prominou, ale nikdy nezapomenou a budou si od vás udržovat odstup.

„Nezávislost“ je jeho druhé jméno. Rodina a přátelé musí být velmi pozorní, aby dokázali vycítit, že Beran potřebuje pomoc - sám o ni totiž nikdy nepožádá. Také se nebojí dlouhých cest a velkých změn.

Toto znamení je také mimořádně upřímné. Beran se nebojí říct, co si myslí, i když se to někomu nemusí líbit. Každý, kdo má ve svém okolí Berana, si může být jistý, že ho v žádném případě nebude pomlouvat za zády. Beran říká věci vždy přímo do očí.

K penězům mají Berani zvláštní přístup - šetří na sobě, nemají však problém utratit spoustu peněz na dárky pro jejich rodinu a kamarády! Větší radost jim udělá, když někoho obdarují, než když jsou sami obdarováni. Když si od vás nějakou částku půjčí, vrátí vám ji v dohodnutém termínu a s milým dárkem navíc. Barany jsou někdy až chorobně spořiví.

Lidé tohoto znamení jsou velmi ambiciózní, co se někdy negativně odráží na jejich zdraví. Bývají temperamentní a výbušní - hněv se ale rychle ztratí a s odhodláním kráčejí dál i navzdory neúspěchu.

Jejich tvrdá práce, ctižádost, přesnost a organizovanost z nich dělá ideální zaměstnance, i když jim někdy dělá problém na slovo poslechnout své nadřízené… Jejich tvrdohlavost není mýtus!

Berani jsou energičtí a nevyzpytatelní, co skvěle uplatní při sportu. Cvičení jim pomůže se odreagovat a dodá jim pozitivní energii. Také rádi cestují, všechno ale musí být podle jejich představ a nikdy je nepřesvědčí o opaku. Také je snadné odhadnout jejich emoce - jsou jako otevřená kniha, stačí je nějakou dobu pozorovat. Jejich reakce se pak dají snadno předvídat! :)

Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.