Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Test zraku během pár sekund. Projdete touto velmi složitou zrakovou zkouškou?

By  úno 06, 2016

Uživatel BigKnows na YouTube zveřejnil video, které představuje test zraku. Samozřejmě to z lékařského hlediska není přesná kontrola očí, ale může vám to dát určitou představu o zdraví vašich očí, tedy jak by na tom vaše oči právě mohly být.

Tento test je videem BigKnows a představuje skupinu písmen a číslic a vy musíte najít to, co mezi ostatní nepatří, jednoduše je něčím odlišné. Zdánlivě jednoduchý test však může být překvapivě obtížným. 

Pokud chcete zjistit, jak fungují vaše brýle (zda jsou dostačující nebo si musíte zajít pro nový recept), pak zkuste test i s brýlemi a pak test zkuste i bez nich. Zjistíte tak, jak velké rozdíly a vada ve vašem zraku je.

Zkouška začíná v hledání písmene B. Písmeno B je obklopeno písmenem R a písmeno B se tak stává téměř neviditelným, jak potvrdili uživatelé na internetu. Některá písmena musíte rozlišovat opravdu z blízké vzdálenosti.

Tento test zkusil také oční lékař a ukázalo se, že je to pro něj stejně obtížné jako pro ostatní uživatele. Chcete vidět, jak dobrý je váš zrak? Podívejte se na video níže...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.