Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Šokující video: Burger plný bakterií z podlahy je připraven v restauraci přímo pro vás

By  bře 22, 2016

Na internetu vypukl skandál - na YouTube kanálu bylo zveřejněno 25sekundové video Duanem Moorem. Toto video je naprosto zničující pro dosud uznávaný fastfoodový průmysl.

Již dříve se ukázaly určité nesrovnalosti, ovšem toto video je z nich zaručeně to nejhorší. Video ukazuje ženu zaměstnanou v jednom z fastfoodových řetězců, která připravuje jedno z jídel tím nejhorším a nejnechutnějším možným způsobem. Na začátku videa je vidět, že ženě spadne žemle na zem, zvedne ji a pokračuje v přípravě, jako by se nic nestalo. 

Dokonce můžeme velmi dobře vidět, jak se usmívá na své kolegy. Osoba, která natáčí video, je samozřejmě znechucena a nakonec je popuzena, aby přestala natáčet.

Stále si však nejsme jisti, zda je to reálná situace nebo jde jen o hloupý žert, ale toto video je naprosto nechutné a ukazuje, jak nemorální dokážou pracovníci fastfoodu být.

Toto video není jediné svého druhu, na internetu koluje mnoho podobných videí, které ukazují lidi, jak  plivou na burgery nebo jiné nepěkné věci, které v tomto typu potravinářských řetězců rozhodně nepatří.

Zdroj: naturalhealingmagazine.com

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.