Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Proč média mlčí? Pod vládou Trumpa bylo zatčeno již tisíce pedofilů

By  bře 02, 2017

Federální úřady zatkly od doby, kdy úřad prezidenta převzal Donald Trump, již váce něž 1500 lidí za obchodování s dětmi a podofilii. Obrovský nárůst počtu těchto případů, který se v posledních letech odehrál, však média ignorují.

Podle FBI bylo za celý rok 2014 méně než 400 případů zatčení spojených s nezákonnou sexuální činností, což dokazuje, že prezident Trump myslí použití „veškerých vládních sil“ americké vlády ke zničení řetězců poskytujících sex s dětmi a k pozavírání sexuálních predátorů.

„Toto by měla být jedna z hlavních zpráv celostátního televizního vysílání. Namísto toho se maintream o masová zatýkání pedofilů zajímal jen velmi povrchně, jestli vůbec. Nabízí se otázka – proč?“ napsala Liz Crokin pro Townhall.com.

Na tiskové konferenci Bílého domu, která se konala 23. února, Trump hovořil o tom, jak „hrozivý problém“ obchodování s lidmi představuje nejen na domácí půdě, ale i mezinárodně, a jak si proto posvítil na hlavní pedofilní řetězce, které se etablovaly ve Washingtonu D.C. a které rozšiřují toxickou agendu destabilizující demokracii v zemi.

„Po celé federální vládě se pověření muži a ženy po nějaký čas, jak víte, na tento problém soustředili – tato akce však vrcholila v posledních čtyřech týdnech,“ řekl.

Nicméně, tisková konference v mainstreamu sotva problikla a masová zatýkání byla všemi masovými médii téměř ignorována,“ napsal Crokin.

Crokin zaznamenal některá z hlavních zatčení, která se odehrála od nástupu Trumpa na post prezidenta:

27. ledna úřady zatkly 42 lidí zapletených do obchodu s lidmi v Tennessee

29. ledna úřady oznámily, že bylo zatčeno 474 lidí majících na svědomí celostátní činnost obchodování s lidmi v Californii a bylo osvobozeno 28 sexálně zneužívaných dětí.

178 lidí bylo zatčeno v Texasu pro obchod se sexem.

14. února šerif Polk County oznámil, že bylo zatčeno 42 lidí na Floridě zapletených do dětské pornografie.

Zatímco hlavní média „tato historická zatčení ignorovala, namísto toho se věnovala vykreslení konzervativní ikony Mila Yiannopoulose jako monstra,“ napsal Crokin.

„Tvrdí, že pedofilii podporuje. Toto tvrzení se zakládá na komentářích, které pronesl před pár lety ve videu. Realita je taková, že Milo byl obětí dětského pohlavního zneužívání a přestože o svém zneužití v interview vtipkoval, v žádném případě pedofilii nepropaguje.“

„Ironií toho celého je, že levice a mainstreamová média byla největšími zastánci pedofílie. Salon publikoval články pokoušející se pedofílii normalizovat. Nicméně, aby si zachoval své falešné pobouření nad Milem, odstranil je.“

Crokin pokračoval: „Jake Tapper, tvář neskutečně falešné zpravodajské sítě CNN, sdílel několik tweetů odsuzujících Mila. Například v tweetu: „Můj přítel, který přežil sexuální zneužití: Milo narovinu obhajoval zneužívání 13 letých chlapců…Prosím nedopusťte, aby se to stalo normálním.“

„Jestli se Tapper tak moc zabývá obchodování se sexem, proč nenapsal ani slovo o masivních zásazích proti obchodu se sexem, které se od doby, co je Trump prezidentem, uskutečnily? Vypadá to, že se on a mnohá levicová média zabývají obchodem se sexem pouze tehdy, když to mohou použít je zničení konzervativců,“ napsal Crokin.

„Dobré zprávou“, poznamenal Crokin, „je, že máme prezidenta, který se skutečně stará o děti a zapřísahal se, že vyřešení epidemie obchodování s lidmi je prioritou.“

„Nedávná zatčení pedofilů jsou pouhou špičkou ledovce, ať už se to Tapperovi a jemu podobným v mainstreamu líbí, nebo ne. Toto téma se časem stane tak velkým, že budou nuceni psát o této příšerné epidemii, která se po naší zemi šířila jako mor už sakra dlouho.“

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.