Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Trio opilých Vietnamců omylem vypustilo vodní přehradu. Podařilo se jim zaplavit dvě vesnice

By  bře 23, 2017

Podle policie ve střední části Vietnamu se trojici opilých mužů podařil velmi zvláštní kousek. Povzbuzeni alkoholem se vkradli přímo do řídicího střediska vodní nádrže Suoi Vuc, kde omylem vypustili celou přehradu.

To se však neobešlo bez následků, trojici se totiž podařilo uloženou vodou vytopit až dvě vesnice Suoi Bac a Son Nguyen. Na ně se vylily asi dva miliony kubických metrů vody. Valící se voda zničila i místní políčka, za oběť jí padlo 15 tun již sklizené cukrové třtiny a 20 hektarů úrodné půdy.

Zničených bylo také 18 vodních čerpadel a celková škoda je vyčíslena na asi 13 000 eur. Vodní nádrž slouží právě k zásobování místních políček dostatkem vody a naštěstí už je po sezoně, naplnit nádrž totiž trvá několik měsíců. Místní policie dokonce vůči trojici ještě nevydala žádné obvinění, není jim totiž jasné, zda je chtějí stíhat ze zločinu, nebo přestupku.

Zdroj: 1

Loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.