Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Polili ho olivovým olejem a po jeho těle přešli špachtlí. O 5 hodin později nemohli uvěřit tomu, co se stalo...

By  čen 02, 2019

Toto je jeden z těch příběhů, které vyvolávají hněv. Nesmyslná agrese vůči zvířatům a bolest jsou neskutečně kruté - jinak tomu nebylo ani v tomto případě.

Loading...

Dva náctiletí kluci si všimnuli na silnici psa… Celý byl pokrytý něčím černým a lesklým. Byl velmi vyčerpán a s každým dalším krokem ztrácel sílu. Když k němu přišli blíž, věděli, že ho musí zachránit! Ukázalo se, že někdo potřel ubohého psa smůlou! Je vysoce toxická a pes by se zanedlouho udusil. Kluci okamžitě zavolali na policii a psa odnesli k veterináři. Dobrovolníci z organizace „Zoonosis Lanus“ měli problém - smůly se nelze zbavit jen tak. Nepomohly koupele v studené ani teplé vodě. Nepomohly ani žádné chemické přípravky. Pomohla tato 1 věc… Olej! Dobrovolníci vyzkoušeli olej, který jako jediný dokáže odstranit smůlu ze srsti psa. Spotřebovali až 5 litrů a po 3 hodinách odstraňování smůly špachtlí se povedlo očistit sotva 30 % srsti. Pod vrstvou se skrýval tento roztomilý pejsek! Sledujte celou záchrannou akci. Viníka zatím nenašli...

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.