Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Přední český sluníčkář ničí kariéru českému lékaři, protože ten upozornil na problémy s imigranty

By  čen 04, 2017

Lékař pracující v britském Sheffieldu českého původu MUDr Rogozov čelil několikanásobnému nahlášení od Jana Čulíka, že je pravicový extremista.

Díky tomu již několik měsíců neoperuje ani nedělá na pohotovosti. Jeho kariéra lékaře je v ohrožení, jeho pacienti mohou přijít o jednoho z důležitých lékařů a chirurgů v nemocnici. Nemocnice je však pod obrovským tlakem.

Rogozov totiž v rozhovoru pro Parlamentní listy řekl, že Jan čulík rozeslal v anglickém znění nahlášení, že nemocnice má pravicového extremistu v personálu bulváru, nemocnici a několikrát dalšímu tisku, aby udělal co největší škody.

To se mu povedlo. Od chvíle počátku vyšetřování nesmí Rogozov vyšetřovat pacienty na ambulanci a na pohotovosti, nesmí operovat, jeho kariéra je pozastavena a Rogozovi hrozí úplná likvidace jeho kariéry. Jediné, co Rogozov udělal, bylo že upozornil na plíživou islamizaci Anglie.

Do případu se zapletla i spisovatelka Iva Pekárková, která Čulíka za jeho nahlašování pochválila. Prohlásila navíc, že v prostorech operačních sálu jiných nemocnic není problém s hygienickými pravidly zahalených muslimek. Do prostor, o kterých Pekárková mluvila, však podle Rogozova žádný z lidí, kteří nejsou registrovaní jako lékaři v Británii, nemá přístup. Není tak jasné, kde Pekárková tyto údaje vzala.

Samotný Rogozov prohlásil, že mstít se nechce. Žalobu, jak mu doporučují jeho známí, na Čulíka podávat nehodlá. Chce jenom v klidu ošetřovat pacienty, kteří jej potřebují. Pozastavuje se však nad estébáckými praktikami, kterými místo inteligentního a věcného vyvracení jeho názoru, Čulík Rogozova za jeho názory trestá a pronásleduje.

Zdroj: 1

Loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.