Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Revoluční vynález z Mexika dostal celý svět. Podívejte se, jak funguje inteligentní zpomalovací práh

By  čec 28, 2019

Auta jsou nejpopulárnějším a nejpohodlnějším transportem. Bohužel, mnoho řidičů ještě stále nechápe, že příliš rychlá jízda může někoho stát život.

Loading...

Značky řidiči berou spíše jako informační tabule, než nařízení. Policie na „uspěchaných“ ve mnoha případech nestačí. Mnoho lidí si neuvědomuje, že když jedno auto rychle předběhne to druhé, další budou muset rychle brzdit - a dopravní zácpa je na světě! Sledujte červené auto níže:

Nejjednodušším řešením jsou zpomalovací prahy. Pokud přes nějaký auto projede příliš rychle, může se poškodit. Navíc je také nepříjemný i „skok“ auta. Tyto prahy jsou nepříjemné i pro ty, kteří jezdí podle předpisů a přiměřenou rychlostí.

Tento problém chtěla vyřešit mexická firma, která navrhla speciální zpomalovací práh. Vysouvá se pouze tehdy, když řidič překročí maximální povolenou rychlost. Podívejte se, jak to funguje na videu níže. Pokud se vám tento nápad zalíbil, sdílejte ho na Facebooku!

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.