Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Tohle vám v televizi zamlčí. Do Anglie se po Brexitu stěhují velké firmy

By  čec 29, 2017

Tzv. odborníci a komentátoři předpovídali, že Anglii po Brexitu čeká velká pohroma, ale nic tomu nenasvědčuje, spíš naopak... V současné chvíli jsme svědky „Brexit Boomem“, tedy stěhování firem do Velké Británie, a dalších jevů, které svědčí o oživení ekonomiky.

Britská burza za posledních dvanáct měsíců trhá rekordy a zaznamenala dvacetiprocentní růst. Nadnárodní banky v Londýně přijímají nové zaměstnance.

V současné době velké společnosti stěhují své podnikatelské projekty do Velké Británie, jmenujme alespoň Amazon, BMW nebo Quorn. Je tedy zřejmé, že podnikatelé navzdory propagandě unijní byrokratů stále častěji investují na ostrovech.

Amazon otevřel nové sídlo v Londýně, které má zaměstnávat nejlepší odborníky z celého světa, a oznámil zahájení nové služby „Prime Video“. V souvislosti s tím má vzniknout 24 tisíc nových pracovních míst.

Také BMW, které mělo otevřít továrnu v Německu, se nakonec rozhodlo pro Anglii, konkrétně pro Oxford. „Oxford je nejlepším místem z pohledu ekonomické situace a obchodní perspektivy,“ uvedl mluvčí BMW.

Investovat ve Velké Británii chce také šéf vedené koncernu Quorn, který zdůraznil, že to platí „dokonce i v případě tvrdého Brexitu, kdy nepodaří dosáhnout obchodní dohody s EU“.

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.