Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Osobní přítel Putina vyslaný do USA ve věci sestřelení ruského letadla, náhle zemřel v hotelu

By  lis 10, 2015

Nová zpráva ruské Zahraniční výzvědné služby (SVR) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes praví, že Ministerstvo zahraničí bylo 5. listopadu informováno Velvyslanectvím Ruské federace ve Washingtonu D. C., že Úřad pro diplomatickou bezpečnost Spojených států (BDS) jim oznámil, že ve svém hotelovém pokoji byl nalezen mrtev ruský občan, kterého měli pod svou ochranou; příčinou smrti byl pravděpodobně srdeční infarkt.

Podle zprávy SVR byl tímto ruským občanem pod ochranou BDS Michail Lesin, který byl vyslán do USA presidentem Putinem, aby jednal na základě svých osobních vztahů s vysokými představiteli výzvědných služeb Obamova režimu ohledně okolností a faktů obklopujících sestřelení letu 9268 nad Egyptem Islámským státem.

Ve své poslední zprávě do Moskvy před svou smrtí popsal Lesin „kontroverzní/svárlivé“ setkání s představiteli Obamova režimu, kteří vyhrožovali Moskvě, pokud by se pokusila odvézt do Ruska dva zadržené americké „kontraktory“ z Jemenu, spjaté dle SVR s islámskými teroristy, kteří sestřelili let 9268 a přihlásili se k odpovědnosti za tento čin.

Jak jsme popsali v předešlých článcích (Islamic State Shootdown Of Russian Plane “Will Be Avenged” Vows Russia and Russian Plane Shootdown Now Labeled “Political Event” As Putin Orders Nuclear War Readiness), SVR byla díky satelitním údajům téměř okamžitě schopna zjistit, že let 9268, který odletěl z Sharm el-Sheikhu v Egyptě, byl sestřelen raketou britské výroby země-vzduch Starburst, poté, co byl „donucen jít/naveden“ do nižší výšky falešnou elektronickou komunikací vysílanou z Jemenu.

Dle zprávy SVR zjistila, že tato tajná základna v Jemenu „chybně směruje/klame“ lety směřující do a z Sharm el-Sheikhu, již v srpnu, kdy se britský let Thomas Airways s 189 lidmi na palubě přiblížil k této oblasti, byl „elektronicky manipulován“ a poté na něj vystřelena raketa země-vzduch – ale pilot dokázal provést manévr, kterým se této střele vyhnul, takže střela minula letadlo o pouhých 1 000 stop.

Díky elektronické výzvědné službě mohla SVR určit, že vystřelení rakety na let Thomas Airways, i rakety která zničila let 9268, byly teroristické činy spáchané teroristickou skupinou Islámského státu známou jako Ansar Bait al-Maqdis (čili Islámský stát na Sinaji) před nímž američtí představitelé varovali , že „to není jen tak nějaká potrhlá skupinka džihádistů, ale jedna z nejaktivnějších a nejschopnějších poboček ISIS.

Tato teroristická skupina Islámského státu na Sinaji je tím nebezpečnější, že je vojensky a finančně podporována Saudskou Arábií; k podpoře patří i poskytnutí protiletadlových ručních střel Starburst, které dodává Saudské Arábii britská společnost Thales Air Defence, a to podle smlouvy podepsané v roce 2007; tato společnost působí v Saudské Arábii zcela otevřeně.

Ihned po sestřelení letu 9268 teroristy Islámského státu kombinovaný tým SVR a speciálních sil Spetznaz operující v Jemenu od doby pokusu o sestřelení britského letadla v srpnu dokázal nalézt umístění základny používané k „manipulaci/klamání“ letů nad Sinají a zadržel její dva operátory – kteří byli pak SVR identifikováni jako držitelé amerických pasů a prohlašovali, že pracují pro OSN, kteréžto tvrzení bylo OSN popřeno.

Ihned po počátečním „výslechu/rozhovoru“ s těmito dvěma Američany v Jemenu službou SVR vyslal president Putin do Spojených Států Michaila Lesina jako svého osobního vyslance, z důvodu „katastrofálních“ možných důsledků získaných informací.

Je třeba uvést, že Michail Lesin byl prominentní ruskou politickou osobností a expertem na masová média, který inspiroval vytvoření zpravodajské televize Russia Today (RT), a byl dlouhodobým osobním přítelem presidenta Putina.

Jak uvádí zpráva, když se president Putin dozvěděl o smrti Michaila Lesina, nařídil přerušit veškerá jednání s USA a přikázal SVR, aby dopravila dva americké občany zajaté na území Jemenu do Ruska – o tom jsme podali podrobnou zprávu v článku Daring Raid Captures CIA “Assets” Who Downed Russian Plane In Egypt

Při dalším výslechu těchto Američanů po jejich příletu do Moskvy SVR zjistila, že jsou zaměstnanci soukromé americké žoldnéřské společnosti Academi (Blackwater, a XE), a i když vlastní americké pasy, jejich zemí původu je Kolumbie.

Je důležité poznamenat, že tito dva Kolumbijci-Američané ze společnosti Blackwater/Academi/XE zadržení SVR v Jemenu údajně vstoupili do Jemenu pod převlekem kolumbijských vojáků.

Mediální skupina se sídlem v Kolumbii nedávno informovala, že v příštích několika měsících vstoupí do Sanaa v Jemenu přes 800 kolumbijských vojáků na podporu saudských ofenzívních úderů a na podporu saudských spojenců bojujících v Jemenu.

Pokud jde o spojitost dvou zajatých žoldáků Blackwater/Academi/XE s CIA, zpráva uvádí, že je třeba provést dodatečné finanční „zkoumání/potvrzení“ - ale mnozí analytikové SVR se domnívají, že je jen otázkou času, kdy to bude dokázáno.

Pro co nejplnější pochopení této zprávy, jakožto i předchozích zpráv SVR týkajících se letu 9268, to, že president Putin vyslal svého nejvyššího mediálního poradce Michaila Lesina do Spojených států, je důkazem, že o sestřelení letu 9268 ví nejen Rusko, ale i Obamův a Cameronův režim.

Zbývá tedy nejen, aby jak Rusko, tak i Západ si stanovil, jak nejlépe manipulovat fakty o této katastrofě, ale i stanovit stupeň použité pomsty – pokud by nebyla vyvážená a vyrovnaná, téměř jistě by ponořila celý náš svět do třetí světové války.

Zdroj: [1][2]

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.