Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Tak to je definitivní konec. EU odhlasovala změnu pravidel a zaplavení Evropy muslimskými arabskými a africkými migranty!

By  lis 08, 2017

Tak to je definitivní konec Evropy a my v SPD znovu bijeme na poplach a žádáme vyhlášení referenda o vystoupení ČR z EU

Evropský parlament totiž před týdnem odhlasoval ve věci úpravy tzv. Dublinské úmluvy změny, které směřují k dalšímu zaplavení Evropy muslimskými arabskými a africkými migranty.

V návrhu změn mimo jiné stojí:

1)Zrušení pravidla, že za žadatele o azyl je zodpovědná první bezpečná země, jejíž hranice dosáhnou

2) V úvahu bude vzata preference azylantů, ve které zemi chtějí žít, kdy jim budou nabídnuty čtyři země, které v dané době přijaly žadatelů o azyl nejméně.

3) Rychlejší spojování rodin migrantů

4) Žadatelé budou mít možnost se registrovat jako skupina až do 30 lidí

5) Všechny členské státy EU se musí zapojit a nést za žadatele o azyl odpovědnost

6) Státy, které odmítnou, nebudou mít přístup k eurofondům

Návrh nyní ještě musí projít dalším schvalovacím řízením, ve kterém ovšem již nehrozí žádná překážka.

Naše hnutí SPD sdílí stejný názor, který sdělil v této věci maďarský premiér Viktor Orbán, který řekl: “V budoucí Evropě bude zaveden stálý a povinný mechanismus přesídlení migrantů s neomezeným limitem v počtech. Je pravda, že se až po pás brodíme v boji ochránit tento kousek naší národní suverenity, ale zatím jsme byli úspěšní, protože doteď jsme to byli my, kdo rozhodoval, kdo může žít v Maďarsku a kdo ne. Ale útok na naší suverenitu, který nyní Evropský parlament podnikl, je zuřivější, než všechny předtím.” Konec citátu.

My v SPD říkáme jasně a na rovinu, že to nevzdáme a budeme nadále ze všech sil prosazovat náš politický program bezpečnosti, prosperity a vlastenectví. Prosazujeme nový model evropské spolupráce – co nejužší spolupráci suverénních evropských zemí bez diktátu Bruselu. A na základě čtyř základních svobod – volný pohyb osob, zboží, kapitálu a služeb. Prosím Vás nadále o co největší podporu.

Přeji hezký den a prosím SDÍLEJTE, aby se lidé dozvěděli pravdivé a necenzurované informace

Tomio Okamura

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.