Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Uměly dávné bytosti měnit DNA? Překvapivá fakta...

By  led 31, 2020

Jednou z hlavních domněnek je to, že starověké bytosti mohly manipulovat s lidskou DNA. (Foto: Youtube)

Loading...

Různé sochy a malby z dávných dob zobrazují řez DNA, což vede teoretiky ke spekulacím: Co když mimozemské bytosti geneticky upravily lidstvo? Jak a proč vlastně lidstvo vzniklo? Jsme tedy jen hybridy nějaké dávné rasy?

Třetí oko

Další domněnkou je to, že starověké kultury věděly o třetím oku umístěném v mozkové hypofýze. Symbol třetího oka se zdá být spojen s podivnými bytostmi a stromem života. Pro některé je tento strom života symbolem pro DNA a lidské obratle. Jak je tedy propojeno DNA a třetí oko? Měly tedy tyto bytosti povědomí o tom, jak je možné změnit DNA působením vyššího vědomí?

Změna DNA

Někteří vědci naznačují, že můžeme změnit naši DNA prostřednictvím záměrů, myšlenek a emocí. Udržování pozitivních myšlenek a účinné překonávání stresu může pomoci udržet emoční pohodu a stabilní DNA.

Podle Science Alert:

„Nejvýznamnějším objevem bylo, že ženy, které měly depresi spojenou se stresem nebo nějakým druhem extrémního stresu v dětství, měly více mitochondriální DNA (mtDNA) než jejich vrstevníci. Mitochondrie jsou „powerhouse organely“, které poskytují energii pro zbytek buňky, a nárůst mitochondriální DNA vedl vědce k přesvědčení, že energetické potřeby jejich buněk se v reakci na stres změnily.“

Zdá se tedy, že tyto změny ve struktuře DNA urychlují proces stárnutí. Ženy v depresích měly kratší telomery než ženy bez výrazných životních stresů. Telomery jsou čepice na konci našich chromozomů, které se přirozeně zkracují, jak stárneme. Tým se tedy začal ptát, zda byl tento proces urychlen stresem.

Jiná zjištění naznačují, že meditace a jóga mohou pomoci udržovat telomery delší a nás tedy mladší. Někteří vědci jdou ještě dále a jsou přesvědčeni, že naše DNA je spojena s vyšším duchovním já.

Testování

V experimentu z roku 1993 armáda testovala, jak vzorky DNA reagují na emoce, ačkoliv je vzorek DNA od dárce vzdálen na míle. Vědci studovali DNA jednotlivých osob v závislosti na tom, jaké emoce právě prožívají. Vzorek jejich DNA byl velmi vzdálen. Osoby byly emočně stimulovány prostřednictvím videí. Pocity testované osoby prokazatelně ovlivňovaly DNA, která byla na míle daleko.

„Když dárce zažil emocionální„ vrcholy “a„ poklesy “, jeho buňky a DNA vykázaly silnou elektrickou reakci ve stejnou chvíli. Ačkoliv vzdálenosti oddělily dárce a vzorky, DNA fungovala, jako by byla stále fyzicky spojená s jeho tělem. Otázka zní: „Proč?“ “ I když byl subjekt vzdálen 350 mil daleko, jeho vzorek DNA reagoval současně. Oba dva spojili neznámé energetické pole.

Lidské bytosti

Není však moudré si při jakékoliv nejasné otázce (kdo postavil pyramidy, kdo sochy na Velikonočním ostrově, apod.) odpovědět, že to jistě postavili mimozemšťané. Pravdou je, že nemáme doteď uspokojivé vysvětlení toho, jak se lidské bytosti vyvinuly do dnešní podoby. Pravdu nikdy nezjistíme, dokud nebudeme mít otevřenou mysl. Ta je klíčem k odpovědi na otázky skryté hluboko v naší DNA.

Je tedy velmi důležité si udržovat zdravou mysl, nejen tělo. Naše mysl totiž ovlivňuje naše tělo více, než si myslíme.

Zdroj: suenee.cz

Loading...
loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.