Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Koronavirus - COVID-19. Opravdu ho přinesl netopýr?

By  bře 25, 2020

Když mi před pár dny poslal můj dlouholetý kamarád z italského Bergama toto video pochopil jsem, že to není jen jedno z mnoha, která zaplnila veřejný prostor. (Foto: Wikipedia)

Loading...

Originál videa v italštině byl uveřejněn 18.3. a k dnešnímu dni má více než 3,4 miliónů shlédnutí. Nejdříve jsem začal ověřovat relevantnost osob, zdrojů a dokumentů na něž se toto video odvolává. A čím víc jsem šel do hloubky, tím více na mně doléhaly pochybnosti, které jsem měl již před samotným shlédnutím tohoto videa.

Jistě jste také viděli některá videa a rozhovory s majitelkou laboratoře Tilia Mudr. Soňou Pekovou, PhD, která taktéž vzbuzují pochybnost o tom, že tento virus je čistě dílem přírody... Překlad z italštiny pro mně nebyl problém, ale titulky jsem vyráběl poprvé a tak se za případné malé nedostatky předem omlouvám. Přeji nám všem ať tohle opravdu zvládneme ve zdraví.

Zdroj: arfa.cz

Loading...
loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.