Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Prezident Trump zcela otevřeně v rozhovoru: „Mám šanci zničit Deep State“

By  čen 04, 2020

Někteří lidé odvedli fenomenální práci, ale co dělám já?.(Foto: Youtube)

Loading...

Já bojuji s Deep State, já bojuji, bojuji s bažinou a řekl jsem, že to dělám, a odkrývám tu bažinu. Myslím si, že pokud to bude pokračovat tak, jak pokračuji já – a Ratcliffe je fantastický – pokud to bude pokračovat tak, jak to pokračuje, mám šanci zničit Deep State. Je to brutální skupina lidí, je to velmi špatné pro naši zemi a toto se ještě nikdy předtím nestalo.

Nerad Vám to říkám, ale Vy jste obětí Deep State, ať už to víte nebo ne, ale v průběhu let s Vámi zacházeli příšerně, a tak zacházeli s mnoha dalšími lidmi. Nikdy si nemysleli, že vyhraji, a pak jsem vyhrál, a potom se mě pokusili odstranit, to byla ta pojistka. Ona se chystá vyhrát (Hillary), ale pro případ, že by nevyhrála, máme pojistku, a teď jsem jim vzal tu pojistku, a nyní jsou odhaleni. Comey je zkorumpovaný policista, McCabe je mizerný chlap, tohle jsou všechno zlí lidé.

Lisa Page a Strzok, to jsou ti dva milenci, že? A používali veřejné servery, zveřejňovali to, protože nechtěli, aby to někdo věděl, víte, jako jejich manžel/manželka atd., že měli poměr, a protože měli, tak byli přistiženi. Staly se hrozné věci. Zfalšovali dokumenty, a my jsme je chytili. Mají lidi, kteří zfalšovali dokumenty. Abych byl upřímný, chtěl bych, aby se to rozhýbalo mnohem rychleji. Co se týká mě, já už nepotřebuji žádné další informace, já už to vím. A já jsem se záměrně do toho nepletl, kromě toho že dosazuji lidi (do funkcí), záměrně jsem se tomu vyhnul.

Ale řeknu Vám, to co udělali – kdyby toto byl prezident Obama, kdyby toto byl Demokrat místo Republikána, lidé by bývali byli ve vězení dva roky, mnoho lidí by bývalo bylo ve vězení už dva roky, s podmínkou na padesát let, ano? Padesát let. Ale my jsme je chytili. Doufejme, že Barr s tím něco udělá. A víte, jaké další věci vyjdou také na světlo, a mnoho dalších věcí vyjde na světlo, ale my ani nepotřebujeme jiné věci. To, co udělali, je tak zkorumpované, oni se pokusili svrhnout řádně zvoleného prezidenta Spojených států, v tomto případě mě, ale my nemůžeme už nikdy dovolit, aby se to stalo znovu

Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.