Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Obchodníci se strachem ohledně koronaviru jsou systematicky loveni a zabíjeni. Reset finančního systému se přiblížil

By  srp 27, 2020

V popisku videa se uvádí: Fakta o očkování, Prymulovi, Chlíbkovi, Maďarovi a jejich neziskovkách. (Foto: Youtube)

Loading...

To je důvod, proč začal systematický lov a zabíjení všech fašistických západních vůdců vyvolávajících strach ohledně podvodného Covid-19, říká více zdrojů (dojde to i do ČR a SR?, pozn. př.).

„Celé fiasko s Covid-19 je součástí agendy OSN 2030, která zahrnuje mnoho věcí, ale především implantáty digitální měny a RFID čipy k projení mezi vládním a soukromým sektorem ke sledování globální populace,“ tvrdí zdroje MI6.

Zdroje Lóže P3 prohlašují, že stopa vede přímo k rodině Rockefellerů a jejich současnému patriarchovi, Davidu Rockefellerovi mladšímu. Zatímco zdroje z japonské vojenské zpravodajské služby souhlasí, rodina Rockefellerů neodpověděla na mé dotazy ani do doby publikace tohoto reportu.

Pokud to zní jako „paranoidní konspirační teorie,“ uvědomte si, že David Rockefeller ml., Warren Buffet, Michael Bloomberg, George Soros, Ted Turner, Oprah Winfrey a další veřejně uvedli, že chtějí snížit světovou populaci.

David Beasley, výkonný ředitel Světového potravinového programu OSN, nyní tvrdí, že kvůli Covid-19 čelí svět „hladomoru biblických rozměrů.“

Vzhledem k tomu, že Covid-19 je zcela umělá, falešná „přírodní pandemická“ psychologická operace a krize s patentovanou, laboratorní biologickou zbraní, které dali „jisté funkce“ jako je nemoc, tak celý to je zločin proti lidskosti, který způsobuje předem promyšlená úmrtí, utrpení a ekonomické potíže v kombinaci s potlačením přípravků k prevenci a přírodních ošetření. Zabíjení těchto lidí (chazarských gangsterů) je tedy legitimním aktem sebeobrany a nikoliv zločinem.

Zdroje MI6 slibují:

„Covid-19 je zcela jasně eugenický program a zločin proti lidskosti. `Stát` se očividně stal nepoctivým a obrátil se proti lidem. Když se toto stane, stane se z toho vojenská záležitost a my zakročíme, protože pak máme mandát.“

Americký prezident Donald Trump si minulý týden vzal na mušku farmaceutické společnosti, jak je patrné z následujícího tweetu:

„Minulý týden jsem podepsal doložku proti společnosti Big Pharma, což znamená, že USA dostanou cenu za léky na předpis, která odpovídá ceně v zemi, kde platí nejnižší cenu na světě. To znamená snížení 50%, 60%, možná i dokonce 70%.“

Toto je jen první vlaštovka. Zdroje MI6 dále slibují:

„Lékařsko – průmyslový komplex se musí přizpůsobit a vyrovnat stejně, jako jsme srovnali finanční a průmyslový komplex. Neexistuje žádné kdyby, až možná, nebo…! Ty to prostě vyrovnáš.“

Pro mě, stejně jako pro mnohé z nás, je to osobní. V mém případě nejnovější útok přišel od muže jménem Yoichiro Ikeuchi, jehož fotku a kontaktní informace naleznete zde: https://www.fanterview.net/interview/933/

Letos v létě, když jsem byl v Kanadě, se pokusil zabít Japonku, která mi pomáhá s natáčením videí v japonštině. Ikeuchi měl přístup k soukromým informacím o ní, které nikdy nezveřejnila. Řekl jí, že dvě moje bývalé přítelkyně byly zabity. Konkrétně zmínil Lisu Tohamu, která se mnou pracovala 12 let, než zemřela na rakovinu ve věku 39 let. Tohama byla otrávena geneticky modifikovaným Epstein Barr virem.

Muž, který se chlubil spolupracovníkovi jejím zabitím, Tenzan Nakai, uprchl na vzdálený ostrov v souostroví Okinawa, podle zdrojů japonského podsvětí.

Nejsme si vědomi žádných dalších zabitých spolupracovnic, ale zmizela také další bývalá přítelkyně, která se ukázala jako severokorejská agentka, kterou vyslali mě špehovat. Možná byla také zabita. V každém případě můj asistent říká, že utrpěla nějaký elektromagnetický útok a přežila jen útěkem z místa činu.

Netřeba dodávat, že japonská policie a další orgány s případy, jako jsou tyto, nic neudělaly, i když byly předloženy přesvědčivé a žalovatelné důkazy. Osobní zášť stranou, je nutná silná akce, protože západní svět čelí civilizačnímu kolapsu, zejména ve Spojených státech.

Podívejte se na tyto fotografie (ODKAZ) opuštěné finanční čtvrti San Franciska a zjistíte, že USA jsou uprostřed kolapsu ve stylu Sovětského svazu.

Zde můžete vidět články ukazující přes 400 metrů dlouhé fronty na příděl jídla, nekonající se sběr odpadu, nefunkční veřejnou dopravu a vylidňování New Yorku. ODKAZ, ODKAZ, ODKAZ, ODKAZ.

Města v USA se staly válečnými zónami a hlavní přestřelky neustále probíhají v Chicagu, New Yorku, Los Angeles a jinde.

Společenský kolaps také znamená, že mnoho policistů v USA se zvrhlo v uniformované zločince. Kanadská vláda varovala své občany, aby do USA nevozili hotovost, protože by je mohla okrást policie. Nyní již říká Kanaďanům, aby vůbec do USA nejezdili.

Zdroje NSA také tvrdí, že existuje silné nebezpečí závažných teroristických incidentů během příštích 90 dnů v USA i na jiných místech.

Naštěstí rostou znamení ohromující vojenské akce proti kabale, možná již v září, souhlasí více zdrojů.

Zvláštní pozornost je věnována úplnému výpadku satelitů nad obrovskou plochou jižního Atlantiku. Příběh hovoří o jakési „magnetické anomálii,“ která nutí operátory vypínat satelity přecházející přes jižní Atlantik. Pokud se však podíváte na mapu, území výpadku je vycentrováno přímo nad Buenos Aires v Argentině (ODKAZ). Nacistické zdroje říkají, že to má zakrýt významné vojenské nasazení.

Pak máme důvěryhodné ruské zprávy a videa o UFO létajících nad Antarktidou. Mohla by tato anomálie zakrýt jakýsi druh tajného vesmírného vojenského postupu proti kabale?

Uvidíme. Jako vždy u těchto vesmírných věcí, věřte tomu, až když to uvidíte, a dokonce to prozkoumejte a zpochybněte, protože psychologická operace Blue Beam (modrý paprsek) se zahřívá.

I kdyby k záchraně nepřišla žádná vesmírná síla, americká armáda musí vtrhnout do Kalifornie a obsadit vedení technologických společností. Kdokoli teď ovládá tiskařský lis Fedu v USA, tak je jasné, že do nich pumpuje obrovské množství peněz. Pokud odstraníte Facebook, Apple, Amazon, Microsoft a Google z akciových indexů, pak akciový trh zůstane zaseknutý na minimech dosažených po březnovém cenovém kolapsu.

Tyto společnosti jsou klíčem k hromadné kontrole mysli prostřednictvím internetu. Skutečnost, že se do nich valí většina peněz generovaných počítačem, podporuje tvrzení gnostických Iluminátů o tom, že máme co do činění s „darebáckou umělou inteligencí.“ I kdyby neexistovala žádná darebácká umělá inteligence, tyto společnosti se chovají způsobem, který lze jasně označit za trestný. Na tohoto dopisovatele, spolu s mnoha dalšími šiřiteli pravdy, tyto společnosti dlouho útočily.

Kromě Kalifornie se zdá, že další pevností kabaly je Jižní Korea. Korejští gangsteři, kteří pro kabalu subdodavatelsky ovládli Japonsko a Jižní Koreu, začínají panikařit, když vidí, jak se k nim valí kola spravedlnosti. Znamením toho je, že jihokorejský otrokářský režim zvyšuje omezení ohledně Covid-19 na drakonickou úrovneň ve snaze udržet své obyvatelstvo pod kontrolou.

Jsou zoufalí částečně i proto, protože Severní Korea se chystá oznámit, že za vraždou Kim Čong-una stojí jihokorejští vládní úředníci. Můžete si být jisti, že viníci už dlouho nebudou chodit po této planetě.

V Japonsku se zdá, že předseda vlády Šinzó Abe přežil další pokus kabaly o otravu. Abe nedávno přestal být oblíbencem kabaly a podkopával jejich pokusy použít Covid-19 ke zničení japonské ekonomiky, říkají zdroje japonských vojenských zpravodajských služeb. Slibují velkou kampaň, aby brzy obklíčili agenty kabaly v Japonsku. Pravděpodobně by to znamenalo obsazení chazarských otrokářských médií a převzetí kontroly nad Bank of Japan.

Máme také zprávy o explozích v budově Billa Gatese v japonské Karuizawě. Říká se, že výstavba masivního zařízení se blíží dokončení, takže mohla proběhnout nějaká forma razie.

Nyní se podívejme na to, co americká zpravodajská služba ministerstva obrany říká o odstavení chazarského darebáckého státu Izrael:

„Poté, co se irácký premiér setkal s Trumpem, americké jednotky se začaly stahovat. Žebráci si nemohou vybírat. Trump tedy přinutil BiBiho (Benjamina Netanjahua) neblokovat prodej tryskových letadel F35 do SAE a poté do Saúdské Arábie, Egypta a dalších zemí.

S hrozbami zveřejnění pravdy o 11. září, Bejrútu, Fukushimě, Bali 2002, jaderných zbraních používaných v Jemenu a Sýrii a atentátu na Haririho z roku 2005 je Izrael na lopatkách.

Sionismus je mrtvý, protože zvláštní tribunál OSN pro Libanon nedokázal usvědčit vůdce Hizballáhu anebo Sýrie za smrti Rafica Haririho, protože každý ví, že ho Izrael v roce 2005 zneškodnil jadernou bombou.

Arabský svět se může spojit pod rouškou normalizací, aby donutil Izrael vrátit všechna ukradená území, evakuovat všechny nelegální židovské osady, zrušit obléhání Gazy, vrátit se na hranice z roku 1967 nebo přijmout řešení jednoho státu s dvěma národy se stejnými právy pro všechny.

Izrael již nemá kvalitativní vojenskou výhodu, protože v roce 2018 ztratil nad Sýrií několik letounů F35 a Írán získává pokročilé ruské zbraně jako S-400, Su-57 a rušičky, které mohou zneškodnit jakoukoli platformu na zemi, ve vzduchu i na moři.“

A konečně, tento týden můžeme napsat, že více zdrojů hovoří o jakémsi bezprostředním finančním resetu. Zdroje Pentagonu tvrdí, že sionistický systém mezinárodního bankovního převodu SWIFT byl zrušen, protože „kvantový finanční systém je on-line.“

Dva různé zdroje Rodiny Draka také uvádějí, že se připravují obrovské finanční prostředky na kampaň na záchranu planety. Neradi bychom uváděli konkrétní data, ale mnoho zdrojů říká, že by se něco mohlo stát již v září. Vzhledem ke všem dosavadním poplachům, které jsme viděli, věřte, až to uvidíte. Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

celebrity news

Lajkit.cz

 
 

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.