Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Putin vydal rozkaz ruské armádě: Připravte Sýrii tak, aby se stala „Obamovým hřbitovem“

By  pro 12, 2015

Vskutku alarmující zpráva vydaná dnes ruským Ministerstvem obrany (MO), jak se zdá, ukazuje, že president Putin připravuje své vojenské síly na třetí světovou válku; dnes totiž přikázal ministru obrany Sergeji Šojgu a veliteli ruských letecký sil Viktoru Bondarevovi, aby připravovali Sýrii tak, aby se stala „neproniknutelnou zónou konfliktu“, která by se stala „Obamovým hřbitovem“ a signalizovala by konec západní aliance NATO proti Ruské federaci.

Podle této zprávy byl tento závažný válečný rozkaz byl zajištěn tím, že president Putin a izraelský premiér Benjamin Netanyahu dosáhli včera večer dohody zajišťující, že Izrael nebude zasahovat do operací vzdušných a pozemních sil Ruské federace působících v Sýrii, ani v případě všeobecné války s vojenskou aliancí NATO vedenou Obamovým režimem, která se pokouší pomáhat svým spojencům v Islámském státě, kteří jsou v současnosti vyhlazováni ruskými vzdušnými údery a pozemními útoky syrské armády.

Načasování tohoto rozkazu si vynutilo včerejší odmítnutí presidenta Putina uposlechnout varování Obamova režimu Ruské federaci, aby Rusko nevyzbrojovalo své letouny operující v Sýrii raketami vzduch-vzduch; když tento požadavek Pentagonu Rusko ignorovalo, USA vyhlásily, že zahajují okamžitě velké cvičení leteckých sil nad státy Dakota, Montana a Wyoming, kterého se zúčastní bojové letouny F-16, monitorovací letadla E3 AWACS, tankovací letouny KC-135, výzvědné letonuny RC-135 a bombardéry B-1 a B-52, avšak celkový počet letounů nebyl sdělen.

Nejnovější typ létajícího velitelského a kontrolního centra pro jadernou válku a katastrofy, Iljušin-80, bude rovněž nasazen v Sýrii. Tento válečný rozkaz si vyžádalo i dnešní oznámení Německa, že rovněž vyšle tisíce vojáků pozemních i leteckých sil do bitvy v Sýrii, i když současně tvrdí, že nebudou sdílet s Ruskem žádné výzvědné informace, které mají proti teroristům Islámského státu, a v žádném případě nebudou spolupracovat se současnou legitimní syrskou vládou u moci.

Sýrie, spolu s Libanonem, Íránem a nyní Irákem jsou jedinými státy na Středním východě, které podporují na svém území práva žen a jiných náboženství. Dle zprávy toto připojení se Německa na stranu Islámského státu a jeho saudskoarabských podpůrců nenávistných k ženám odporuje veškeré logice, ale stává se pochopitelným v kontextu toho, že západ vedený Obamovým režimem skutečně chce globální válku. A jako kdyby tyto provokace Obamova režimu vůči Ruské federaci nebyly samy o sobě dostačující k vydání tohoto válečného rozkazu, dnešní oznámení NATO, že zvou balkánský stát Černou Horu, aby se zúčastnil jejich vojenské aliance proti Rusku, je dostatečným důvodem, aby začala velká válka. 

Podívejte se, jak blízko našim základnám si dalo svůj stát! Pokud jde o údajnou válku Obamova režimu proti teroristům Islámského státu v Sýrii, není to nic než fata morgána, jak ukazuje zpráva Operation Inherent Resolve (OIR), kde uvádí podrobnosti o útocích 29. listopadu: „V Sýrii koaliční vojenské síly provedly 29. listopadu tři útoky s použitím bombardéru a dálkově řízeného letadla. U Dayr az Zawr jeden útok zničil jedno rypadlo a tři buldozery ISIL a další buldozer poškodilo. U Al Hawl dva útoky vedly na taktickou jednotku ISIL, zničily kontrolní stanoviště ISIL a zranily jednoho bojovníka ISIL.“

Zatímco síly Obamova režimu připravily teroristy Islámského státu o jedno rypadlo a tři buldozery, ruské Letecké síly ve stejnou dobu systematicky vyhlazovaly zdroj bohatství těchto barbarů a to, co president Putin popsal jako „živé ropné potrubí“, táhnoucí se mezi územím Islámského státu a Turecka, „s vozidly, vezoucími ropu, táhnoucími se v řetězu až za obzor“, a „ve den v noci proudí do Turecka – tam vždy jedou naložené, a zpátky prázdné.“

Pokud jde o to, proč si Obamův režim nebere na mušku ilegální zdroj bohatství Islámského státu, ropu, kterou bombardoval pouze 260x za poslední dva roky, je to z důvodu jeho podpory tureckému Erdoganovu režimu; nové dokumenty zveřejněné tento týden dokazují, že k této zločinné organizaci proudí takové množství ilegální ropy z Islámského státu, že si museli koupit tankerové lodě, aby vše zvládli.

Vzhledem k tomu, že turecký president Erdogan řekl, že odstoupí, pokud bude dokázáno, že jeho zločinná organizace kupuje ilegální ropu Islámského státu, měl by tak učinit, protože to, co dělá, je nejen plně zdokumentováno Ruskem na satelitních fotografiích, ale také zpravodajstvím London´s Guardian News Service, které v červenci napsalo: „Po americkém útoku na sídlo jednoho z vůdců ISIL v Sýrii v květnu tohoto roku se přímé obchodování mezi teroristickou organizací a Tureckem stalo nepopiratelným.“

Institut pro studia lidských práv na Kolumbijské univerzitě napsal ve své zprávě: „Turecko poskytuje ISIS vojenské vybavení, Turecko poskytlo transport a logistickou pomoc bojovníkům ISIS, Turecko poskytlo výcvik bojovníkům ISIS, Turecko poskytuje lékařskou péči bojovníkům ISIS, Turecko podporuje ISIS finančně skrze nákupy ropy, turecké vojenské síly bojují po boku ISIS.“ Takže, vzhledem k tomu, že Obamův režim utajuje své spojenectví s Erdoganovým zločinným kartelem a skrývá své ilegální spojení s teroristy Islámského státu, stává se pochopitelným, proč ruský vyslanec u NATO Alexandr Gruško dnes prohlásil“ „Tím, že NATO kryje politicky Turecko, převzalo odpovědnost za sestřelení ruského SU-24: NATO, které nevydalo žádné zásadní hodnocení tohoto ilegálního činu, a fakticky politicky zastírá Ankaru jako člena aliance, tím sdílí odpovědnost za tento incident. Opět vidíme, že politické úvahy jsou kladeny výše než objektivita a pouhý zdravý rozum.“

Pokud jde o dopad Putinova rozkazu jeho nejvyšším velitelům, aby proměnili Sýrii v „Obamův hřbitov“, okamžitě bylo provedeno nasazení moderních ruských bojových letadel do válečné zóny, přesun letadel ruských Leteckých sil a pozemních vojsk na leteckou základnu al-Sharayat v blízkosti centrálního města Homs, a zejména došlo po celé Sýrii k nasazení elektromagnetických zbraní, které proměňují tuto válečnou zónu ve skutečný „elektronický svět duchů“.

Do této válečné zóny mají být okamžitě „nasazeny/rozmístěny“ zbraně, které mnozí nazývají „ultimátní zbraní Ruska“ - jinak známé v komunitě percepčních zbraní jako „reflexivní kontrola“, jejíž základní možnosti jsou:

  • Distrakce (odvedení pozornosti) – během přípravných stádií bojových operací je vytvořena reálná nebo imaginární hrozba proti jednomu z nejdůležitějších nepřátelských míst, jako jsou křídla nebo zadní voj armády, což ho donutí přehodnotit jeho rozhodnutí o operacích na té či oné ose.
  • Přetížení – často se projeví jako zaslání velkého množství konfliktních informací nepříteli.
  • Paralýza – vytvoření domněnky konkrétní hrozby v místě životně důležitého zájmu nebo na slabém místě.
  • Vyčerpání – zapříčiní, že nepřítel provede zbytečné operace a vstoupí do boje s oslabenými silami. Klamání – během přípravných stádií bojových operací donutí nepřítele přesunout síly na ohrožené místo. Rozdělující techniky – způsobí, že nepřítel se domnívá, že musí operovat v protikladu k zájmům koalice.
  • Pacifikace – mírovým postojem a přístupem je způsobeno, že nepřítel ztratí bdělost.
  • Odstrašování – vytváření dojmu převahy.
  • Provokace – vynucení si nepřátelské akce příznivé pro svou stranu.
  • Sugesce – poskytování informací, které zasáhnou nepřítele legálně, morálně, ideologicky, či v jiných oblastech.
  • Nátlak – poskytování informací, které povzbuzují společnost k diskreditaci své vlastní vlády.

Zdroj: orgo.cz

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.