Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Kolaps západní ekonomiky je tady. Atlantický oceán je poprvé v historii bez velkých nákladních lodí, není komu prodávat

By  led 07, 2016

Znepokojivá zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes oznamuje, že Ruské federační námořní síly včera ohlásily, že celý Atlantický oceán je zcela bez velkých nákladních lodí – což je dle zprávy stav, k němuž ještě nikdy v moderní historii nedošlo.

Podle této zprávy byla ohromující informace o tom, že Atlantický oceán je nyní zcela bez velkých nákladních lodí, obsažena v tajné sekci zprávy ruské Severní flotily pro MO, týkající se její schopnosti provádět operace v různých oblastech v roce 2016.

Mezi lodě, které dle zprávy zmizely z Atlantického oceánu, patří lodě velikosti Panamax a New Panamax, a veškeré typy nosičů tekutých hmot (ropa/tekutý přírodní plyn), včetně supertankerů VLCC a ULCC (Very Large/Ultra Large Crude Carriers).

Druhotným potvrzením tohoto ohromujícího stavu je zpráva analytiků Severní flotily, sledujících databázi lodních dodávek INTTRA a index Baltic Dry (BDI), který spadl nejníže v historii – to způsobilo, že německá Deutsche Bank včera varovala, že „přichází dokonalá bouře“.

Zpráva MO vysvětluje, že portál INTTRA umožňuje lodním dopravcům, adresátům a nelodním dopravcům přes jediný web komunikovat s loděmi, a v mnoha ohledech znamená pro námořní průmysl totéž, co globální distribuční systém (GDS) pro letecký průmysl. BDI je globální index, který poskytuje odhad cen surovin pohybujících se na moři, a obsahuje 23 lodních cest měřených na bázi časového charteru; zahrnuje nákladní lodi velikostních kategorií Handysize, Supramax, Panamax a Capesize, přepravující různé "suché" komodity včetně uhlí, železa, zlata a obilí.

Kombinace faktu, že tyto největší nákladní lodi opustily Atlantický oceán, a faktu, že index BDI spadl na minimum, je dle zprávy „jasným a mocným“ signálem nadcházejícího kolapsu západní ekononomiky/bankovnictví. Totéž se ukázalo i při finanční krizi v letech 2007-2008, kdy tyto dva faktory rovněž přesně ukázaly, co přijde – a podobně dochází ke krachu světových burz i během prvního týdne tohoto nového roku 2016.

Dalším potvrzením tohoto historického vyprázdnění Atlantského oceánů je dle zprávy pozorování z listopadu 2015, kdy v Mexickém zálivu u Galvestonu v Texasu stála dvě míle dlouhá řada ropných tankerů, které neměly kam dovézt svůj náklad. Situace dosáhla takových kritických proporcí, že před třemi týdny byly další ropné tankery na cestě z USA směrem do Evropy nuceny na Atlantickém oceánu se obrátit zpět, protože rovněž nikde nebyl kupující pro jejich náklad.

Zpráva však též chmurně dodává, že i když z Atlantického oceánu zmizely velké nákladní lodě, totéž se nedá říci o lodích válečného námořnictva Spojených států (USN), jejichž nákladní lodi třídy Lewis a Clark dále pokračují v nepřetržitých dodávkách zbraní do Saudské Arábie – a tam veškerý objem těchto zbraní a munice končí v rukou teroristů Islámského státu operujících ve válečné zóně Levantu.

Proč Obamův režim nadále pokračuje ve vyzbrojování těchto teroristů Islámského státu prostřednictvím dodávek zbraní loděmi United States Navy? Zpráva konstatuje, že je to „mimo veškeré chápání“. Totéž praví i výrok bývalého vrcholného představitele Reaganovy vlády Davida Stockmana, který ve svém včera publikovaném vědeckém článku nazvaném Již dost! Je čas poslat ten opovrženíhodný rod Saudů na smetiště dějin otevřeně říká:

„… již po více než čtyři desetiletí je washingtonská politika na Středním východě smrtelně chybná a stále více kontraproduktivní a destruktivní. Krize vyvolaná o minulém víkendu 30letým saudským princem s horkou hlavou, který je synem krále a dědicem trůnu, pouze ujasnila, co už je dávno pravdou.

To znamená, že politika Washingtonu na Středním východě je založena na předpokladu, že odpovědí na vysoké ceny ropy a energetickou bezpečnost je rozmístění Páté flotily v Perském zálivu. A na předpokladu, že s tím související spojenectví s jednou z nejzkorumpověnejších, nejdespotičtějších, nejlakotnějších a nejzaostalejších tyranií v moderním světě je pojistkou pro regionální stabilitu a americkou státní bezpečnost.

Nic nemůže být vzdálenější pravdě. Rodina Saudů je pohromou lidstva, která měla být odstraněna již před desítkami let, a právě tak i její imperiální politováníhodné hýčkání Washingtonem, obrovské dodávky zbraní a politická podpora.“

Pokud jde o americký lid, kterému Obamův režim a jeho mainstreamové „presstituční“ zpravodajství nedovolí dozvědět se o této vážné situaci v Atlantickém oceánu, zpráva uzavírá, že jako vždy vláda dává přednost tomu, aby její kdysi velký lid byl v budoucnosti vyděšen a zmaten, než aby mu poskytla pravdivé informace, aby se mohl připravit na bouře, které hrozí brzy přijít.

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.