Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Afričané otevřeně začínají říkat, co s námi chtějí udělat...

By  zář 13, 2016

„OBSADÍME EVROPU, SKORO KAŽDÝ AFRIČAN SE CHYSTÁ DO EVROPY. MUSÍTE JENOM VYPRÁVĚT TY SPRÁVNÉ LŽI A DOSTANETE STATUS UPRCHLÍKA. STAČÍ GOOGLOVAT. V EVROPĚ SI NECHCEME JENOM ZLEPŠIT NAŠI EKONOMICKOU SITUACI, ALE CHCEME EVROPU DOBÝT. VEZMEME EVROPU EVROPANŮM PROTOŽE JSOU MOC BLBÍ NA TO, ABY SE BRÁNILI!

KDYŽ JE NAZVETE NAZI NEBO RASISTOU, TAK SE JAKO ZBABĚLEC STÁHNE. RADĚJI NECHÁ SVOU ŽENU A DCERU ZNÁSILNIT, NEŽ ABY SE NECHAL NAZVAT RASISTOU. EVROPSKOU KULTURU ZNIČÍME I PO KREVNÍ LINII. A VY NÁM ZA TO JEŠTĚ ZAPLATÍTE. NAŠE JÍDLO, BYDLENÍ, ZDRAVOTNÍ OŠETŘENÍ, OŠACENÍ. MUSÍTE SE POSTARAT O VŠE A VŠE NÁM POSKYTNOUT. BUDETE NÁS PLATIT ZA TO, ŽE VAŠI ZEMI OBSADÍME. A NEJVÍC BUDEME NIČIT EVROPSKÉ ŽENY. JSOU TO KRÁSNÉ ŽENY, BLONDÝNY, HNĚDOVLASÉ… MODRÉ OČI. KDYŽ JIM UDĚLÁME DÍTĚ, ZNIČÍME TUTO POKREVNÍ EVROPSKOU LINII NAVŽDYCKY. VŠE CO ČINILO EVROPSKÉ ŽENY KRÁSNÉ, BUDE ZNIČENO.“

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.