Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Finanční svět v šoku: Hillary Clintonová nečekaně převedla 1,8 miliardy dolarů do Katarské centrální banky

By  říj 17, 2016

Velmi zajímavá zpráva ruského Ministerstva financí pro vnitřní potřeby Kremlu dnes praví, že elitní západní bankéře byli před pár hodinami šokováni faktem, že Banka pro mezinárodní urovnání (Bank For International Settlements - BIS) zaregistrovala transfer 1,8 miliardy dolarů z Clintonovy nadace (Clinton Foundation – CF) do Katarské centrální banky (Qatar Central Bank – QCB) prostřednictvím banky JP Morgan Chase & Company (JPM).

Jak vysvětluje zpráva,

Banka pro mezinárodní urovnání (BIS) je nejstarší světová mezinárodní finanční organizace, fungující jako nejdůležitější partner centrálních bank při jejich finančních transakcích http://www.bis.org/about/ .

Katarská centrální banka (QCB) je bankou vlády tohoto státu v Zálivu a jejich „bankou bank“ http://www.mofa.gov.qa/en/Qatar/Pages/FinancialAndBankingSystem.aspx .

JP Morgan Chase & Company (JPM) je největší megabankou Spojených států https://www.incomeinvestors.com/jpmorgan-chase-co-jpm-stock-going-crazy-today/6754/ .

Clintonova nadace (CF) je mezinárodní zločinecká organizace na praní peněz, mezi jejíž klienty patří i ruská mafie https://www.lewrockwell.com/2016/10/roger-stone/russian-mafia-money-launderingthe-clinton-foundation-john-podesta/ .

Vzhledem k tomu, že předseda presidentské kampaně Hillary Clintonové John Podesta má dlouhodobé vztahy s ruskou mafií a praním peněz http://russia-insider.com/en/politics/russian-mafia-money-laundering-clinton-foundation-and-john-podesta/ri17036 , ruská Zahraniční výzvědná služba (Foreign Intelligence Service (SVR) vykonává nepřetržitý, všestranný a kompletní dohled jak nad ním, tak i nad jeho kriminálními spojenci, mezi něž patří i Hillary Clintonová a její manžel, bývalý americký president Bill Clinton, kteří jsou souhrnně označováni jako „Clintonova rodina zločinu“ (Clinton Crime Family, http://www.globalresearch.ca/the-clinton-crime-family-hillary-is-the-most-recklessly-dangerous-presidential-aspirant-in-us-history/5527943 .

V sobotu 15. října 2016 oznámila SVR ruskému Ministerstvu financí, že Hillary Clintonová a John Podesta se sešli v sídle Clintonových v Chappaqua na okraji New Yorku http://www.cnn.com/2016/09/22/politics/bill-clinton-hillary-clinton-new-house-chappaqua/ s generálním ředitelem JP Morgan Chase & Company Jamie Dimonem. Tomuto muži povolili v roce 2009 president Obama i Hillary Clintonová porušit americké zákony tím, že si směl zakoupit akcie této společnosti za milióny dolarů ještě předtím, než bylo zveřejněno, že jeho banka JP Morgan dostala u Federální reservy kredit 80 miliard http://greensboroperformingarts.blogspot.com/2016/06/jpm-ceo-jamie-dimon-securities-fraud.html , což způsobilo, že akcie JP Morgan prudce stouply, a od roku 2010 narostla dividenda na udivujících 920% https://www.incomeinvestors.com/jpmorgan-chase-co-jpm-stock-going-crazy-today/6754/ .

Za 12 hodin po setkání Hillary Clinton – John Podesta – Jamie Dimon v sídle Chappaqua zaregistrovala Banka pro mezinárodní urovnání (BIS) transfer 1,8 miliardy dolarů z Clintonovy nadace do Katarské centrální banky.

Proč Clintonova nadace přesunula tuto enormní sumu peněz do Kataru? Zpráva vysvětluje, že k tomu došlo díky dlouhodobým vazbám mezi touto islámskou neopatrimoniální absolutní monarchií http://www.againstcorruption.eu/reports/corruption-qatar-link-governance-regime-anti-corruption-indicators/ a americkou státní tajemnicí Hillary Clintonovou. Ta například řídila obrovské korupční schéma, které umožnilo tomuto státu v Zálivu zajistit si World Cup 2022 http://hotair.com/archives/2015/06/04/wapo-say-those-qatari-donations-to-the-clinton-foundation-seem-suspect/ . Za to byl Katar tak uznalý, že daroval Nadaci Clintonových milióny dolarů. Například, což je neuvěřitelné, dal v roce 2011 bývalému americkému presidentu Billu Clintonovi k narozeninám 1 milión dolarů. Hillary Clintonová shrábla i 100 miliónů dolarů od šejků z Perského zálivu http://dailycaller.com/2016/05/11/exclusive-persian-gulf-sheikhs-gave-bill-hillary-100-million/. To vše, jak ukazují nedávno zveřejněné tajné e-maily Hillary Clintonové, s jejím plným vědomím, že Katar i Saudská Arábie tehdy financovaly a dosud financují ISIS http://dailycaller.com/2016/10/10/hillary-in-leaked-email-saudi-arabia-and-qatar-are-funding-isis/ .

Jakou informaci asi sdělil Jamie Dimon Hillary Clintonové, že ihned převedla 1,8 miliardy dolarů do Kataru? Dle zprávy jde o to, že jeho bance JP Morgan bylo řečeno americkou Federální depozitní pojišťovací korporáací (FDIC) v dubnu 2016, že její vlastní plán na sebezáchranu má „závažné nedostatečnosti“, které by mohly působit nepříznivě na finanční stabilitu Spojených států https://s3.amazonaws.com/superstation95.com/Living-Will-Letter-Issued-to-JPMorgan-Chase.pdf .

Dva měsíce po tomto varovném dopisu od FDIC, v červnu 2016, vydal Jamie Dimon nejasné varování, že americký boom půjček na auta se blíží kolapsu a řekl, že „někoho to bude bolet“ http://www.cnbc.com/2016/06/02/jamie-dimon-just-sounded-the-alarm-on-auto-loans.html .

Jak vysvětlují experti Ministerstva financí, americkému lidu zůstává naprosto neznámo, že před 8 týdny se objevily mnohé varující příznaky, že americká bublina půjček na auta v hodnotě 1 triliónu dolarů začíná kolabovat http://www.zerohedge.com/news/2016-09-07/one-trillion-dollar-consumer-auto-loan-bubble-beginning-burst , a že v minulém týdnu se situace stala tak závažnou, že Bank of America vydala svým elitním zákazníkům varování před recesí slovy, že „tento trh je hrozivý“ http://www.cnbc.com/2016/10/09/bank-of-americas-recession-warning-this-market-is-scary.html . Rovněž tak HSBC, multinacionální společnost bankovních a finančních služeb se sídlem ve Velké Británii, vydala vážné varování všem svým klientům, aby se připravili na „závažný pád trhu“ https://www.rt.com/business/362618-stock-market-severe-fall/ .

Jednou z prvních obětí kolapsu této bubliny půjček na auta se stal globální německý bankovní gigant Deutsche Bank, který se „blíží zkáze“ a propouští po celém světě desítky tisíc svých zaměstnanců http://www.express.co.uk/finance/city/721586/Deutsche-Bank-doom-American-business-finance .

Zpráva ruského Ministerstva financí stroze poznamenává, že americká propaganda nedovolí svým lidem, aby se dověděli plný obsah této katastrofy, a tak opět zůstávají bezbranně v rukou svých elit, na rozdíl od Hillary Clintonové, která si právě zachránila 1,8 miliardy dolarů ze svého bohatství.

Jak dokazují nyní zveřejněné tajné e-maily Hillary Clintonové, americká propagandistická média jsou nyní totálně pod její kontrolou http://observer.com/2016/10/rigged-debates-wikileaks-emails-confirm-media-in-clintons-pocket/ , a nadále zastírají „Příběh století: Clintonova rodina zločinu“ http://www.infowars.com/media-blackout-on-clinton-crime-story-of-the-century/ . Tento týden byly zveřejněny hrůzné statistiky, dle nichž šokujících 35% Američanů bylo v posledních 8 letech brutálně postiženo režimem Obamy a Clintonů natolik, že jsou zcela ponořeni v dluzích a nemohou platit své účty; tyto statistiky jsou samozřejmě před obyčejnými lidmi tajeny. http://www.zerohedge.com/news/2016-10-15/drowning-debt-35-americans-have-debt-least-180-days-past-due .

Video anglicky: "Šokující video na obzoru: Bill Clinton znásilňuje 13letou dívku." Video z pedofilního "ostrova orgií" Jeffa Epsteina natočil kdosi (Mossad?) za účelem vydírání? Anonymous (i jiní) nyní hrozí jeho zveřejněním.

Namísto toho, aby americká propagandistická média varovala americký lid před hrozivou destrukcí jejich úspor, zahájila systematickou mainstreamovou desinformační kampaň za účelem zmanipulování předvolebních průzkumů, podle nichž Hillary Clintonová vede http://www.zerohedge.com/news/2016-10-15/statisticians-warn-systemic-mainstream-misinformation-poll-data . To je zcela v protikladu ke skutečným, avšak masmédii nezveřejňovaným průzkumům, které ukazují, že vede Trump http://www.breitbart.com/2016-presidential-race/2016/10/13/rasmussen-poll-donald-trump-leads-clinton-two-points/ .

Poznámka autora článku: Vysoce tajný dodatek k této zprávě Ministerstva financí praví, že dnes, brzy poté, co Katar dostal od Hillary Clintonové 1,8 miliardy dolarů, dostal jeden z šejkových paláců pokyn k vystěhování jako přípravu na vysoce postaveného hosta, který má přijet počátkem listopadu – možná Hillary Clinton?

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.