Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Zdroje z Pentagonu a CIA tvrdí, že americké volby budou zrušeny a budou svolány válečné tribunály

By  říj 21, 2016

Zdroje Pentagonu i z CIA říkají, že US prezidenteské volby naplánované na 8. listopadu budou zrušeny a místo toho budou svolány válečné tribunály. Zdroje ze CIA tvrdí, že výmluvou na zrušení voleb bude odstoupení jednoho z prezidentských kandidátů.

Zde je původní informace od CIA:

„Nyní je 90% pravděpodobnost, že volby budou odloženy.“

Zeptal jsem kontaktu v DC proč. Jeho odpověď zněla:

„Nemůžete mít volby s jedním kandidátem“

Zeptal jsem se, kdo bude tedy odstraněn. Jeho odpověď zněla:

„Nemám dovoleno říci ti to, ale řekněme, že Obama učiní oznámení brzy.“

Zdroje z Pentagonu zatím řekli, že „Zákon o 11-S tlačí na Saúdskou Arábii, aby veřejně exponoval Izrael, Bandara bin Sultana a Bushovu kliku odpovědné za 11-S a povede ke Komisi za skutečnou pravdu a soud pro válečné zločince. “

Vzhledem k tomu, že je to jen pár týdnů před volbami, nebude to trvat dlouho a uvidíme, jestli splní tyto předpovědi.

V každém případě přenos dat z více než milionu dokumentů, které odhalují obrovskou zločinost Clintonovy Nadace objasňuje, že existuje silná frakce v rámci vojensko-průmyslového komplexu, která bojuje za svržení Chazarské mafie. Důvodem je to, že transfer takových dat nemůže být proveden jednotlivými hackery a vyžaduje vládní organizaci s přístupem do počítačových systémů na vysoké úrovni zabezpečení. Zároveň je zde skutečnost, že korporátní média a síťových giganti jako Google cenzurují tyto údajez čehož vyplývá, že majitelé velkých firem (Bush / Clinton / Rockefeller / Rothschild, atd.) jsou ve válce proti bílým kloboukům v armádě a agenturách.

Nicméně, Chazaři tentokrát nebudou moci předstírat svou smrt, aby oddálili problémy, protože příliš mnoho lidí je si jich vědoma (kdo jsou) stejně tak, jako toho, jaké jsou jejich zločiny. Nicméně to neznamená, že se nebude snažit to udělat.

Bill Clinton, který je blízko smrti z HIV nedávno pohrozil smrtí proti tomuto spisovateli a Neilu Keenanovi. Signály naznačují, že Neil Keenan již byli zavražděn. Přestože autor tohoto článku používá pravidelný kontakt přes Skype, osoba usilující být Neilem Keenanem v současnosti na Skypu není schopna odpovědět ani na jednoduchou otázku, kterou by vědět pouze skutečný Neil. Kromě toho web Neila Keenana propaguje falešná pracovní místa v Bush / Clinton mafii jako podvodné Zimbabwe měny. Zdroje ze Společnosti Bílého Draka slibují, že pomsta za smrt Keenana bude totální a komplexní.

Kromě toho, pokud bude autor tohoto článku zabit, můžete si být jisti, že se následně zcela odstraní 13 dominantních pokrevních linií za posledních pět generací od založení Společnosti Federalních Reserv.

http://wakingtimesmedia.com/13-families-rule-world-shadow-forces-behind-nwo/

Rodiny musí začít přemýšlet, zda jsou ochotni obětovat celý strom jen proto, aby se marně snažili zachránit shnilé větve.

V každém případě, pobočka Bushe / Clinton / Rockefellerovou Chazarské mafie je nyní zoufalá z (nedostatku) peněz. Nedávný podvod s uragánem Mathew (uragán existoval jen v mafiánských médiích řízených Chazary, nikoliv v reálném světě) byl vyprodukován Chazarskou mafií, aby tato mohla vydělat nějaké peníze tím, že prodá akcie pojišťoven, říkají zdroje CIA. „Následuj peníze, je to stejné jako prodej krátkodobých akcií v leteckých společnostech před 11-S“ říká zdroj ze CIA. Byly identifikovány autoři tohoto podvodu a budou se brzy zodpovídat spravedlnosti za své starézločiny, říkají zdroje.

Také říká Pentagon, že konec Národního svátku Číny a čínský Zlatý týden a na konec říjnové setkání jak Světové banky (3 až 9) taka výroční zasedání MMF, všechno pospolu souvisí s „koncem kabaly“ a skokovým tlakem v tomto týdnu na nový finanční systém. Také stojí za zmínku, že dne 16. října, následující úplňek, je známý jako „Lovecký Měsíc“ a začíná lovecká sezóna na mafiánské Chazarské vrahy, říkají zdroje.

Rovněž se zdá být nějakým druhem kampaně, která je zaměřena na Severní Koreu. Zdroje v japonské pravicové organizaci tvrdí, že hlavní severokorejský agent v Japonsku byl nedávno smrtelně otráven pomocí „ženského agenta CIA“, který „se zdál být jen obyčejnou japonskou ženou.“ Další zdroj zpráv japonského původu říká, že leader Severní Koreje Kim Čong Un, byl také nedávno zavražděn. Zdroje CIA v Asii to potvrzují a říkají:, že „Kim Čong-un byl nahrazen doublérem, který je nyní pod naší kontrolou. Původní se odchýlil od toho, co bylo prozíravé a musel být odstraněn „.

Tato tisková zpráva mezitím uvedla, že Čína má v plánu „útoky – popravy mečem“ proti Severní Koreji.

https://sputniknews.com/asia/20161008/1046141876/china-decapitation-strike-north-korea.html

Takže to již nebude nutné.

Jiné zdroje mezitím předložily důkazy autorovi tohoto článku, že filipínský prezident, Rodrigo Duterte je agent Bushe. Dr. Michael Meiring, který si později změnil jméno na Dr. Michael Van de Meer, řekl ve videu nahraném před svou smrtí, že Duterte, který byl v tom okamžiku starostou Davao City, položil bombu, která mu roztrhala nohy a udělal to tak pod velením George Bush Sr.

Kromě to se ke mně přiblížil známý agent korejské Církve sjednocení, aby se pokusil domluvit schůzku mezi mnou a Dutertem krátce poté, co by byl zvolen prezidentem. Asi jsem byl moudrý, abych tento návrh zamítnul, protože se mi líbí mít nohy spojené s mým tělem. Jak je dobře známo, Církev sjednocení má ranč v Paraguayi vedle Bushova ranče a byla zapojena do pašování drog a zbraní s Bushovou nacistickou frakcí po celá desetiletí. Je také faktem, že použití mimosoudních eskader smrti, tak jak to dělá Duterte, je typické chování chazarské, nacistické a fašistické frakce.

Jinými slovy, veřejná ianti-americká Duterteho pozice by mohla být jednoduše Bushův podraz, kterým by zamýšlel oklamat asiaty, aby tak získal přístup ke zlatému pokladu údajně existujícímu na Filipínách. Asiaté vědí, že Bushova frakce se pokusila vyvraždit biologickými zbraněmi a proto musí být s Dutertem velmi opatrní, i přes jeho do očí bijícího tahu na Číňany. Nikdy není dobré líbat hada, a Číňané byli varováni.

To samé platí o japonskémm premiérovi Šinzó Abem, který byl zvolen ve zfalšovaných volbách pořádaných frakcí Bush / Rockefeller. Abe je známý Bush / Nacistický agent a brzy bude přinucen rezignovat, protože japonská fašistická skupina za ním byla zdecimována, podle zdrojů blízkých pravému japonskému císaři. Tytéž zdroje říkají, že guvernér Bank of Japan, Haruhiko Kuroda, také ztratil nedávno svůj velký vliv, protože jeho skutečná práce, jk se už proslechlo, spočívala pouze v plenění japonských úspor.

Na Středním východě, mezitím Francisco, v „bezprecedentní akci“ povýšil papežského nuncia v Sýrii na kardinála „s cílem chránit křesťanství,“ říkají zdroje Pentagonu. Rusko nyní zabralo chazarským žoldákům z ISIL Aleppo a Pentagon připravuje likvidaci ISIL žoldáků v jejich iráckém ředitelství v Mosulu. Zdroje Pentagon také říkají, že se zastaví v regionu četné pokusy operací pod falešnou vlajkou ze strany Chazarů určených k pokusu provokovat americkou – rusko válku.

Kromě toho, „I přes masivní kampaň kabaly“ a opearcí kabalistické rozvědky vydával za mírové síly OSN v Sýrii, Nobelova cena za mír jim byla odmítnuta, říkají zdroje. Místo toho byla dána Nobelova cena kolumbijskému prezidentovi, Juanu Manueli Santosovi za ukončení 50leté války s partyzány z FARC. To bylo provedeno na podporu míru v regionu a „pro zrušení hlasování NE [proti mírové dohodě] Bushem dosazeným agentem, bývalým prezidentem Kolumbie, Alvaro Uribem“ říkají. Zdroje dodaly, že cena může být revidována tak, aby zahrnovala i vůdce FARC, Timoleona Jimeneze.

Záměry Chazarů, aby nedošlo k jejich pádu zahájením třetí světové války jsou stále zoufalejší a zbytečnější. Jejich nejnovější taktikou bylo pokusit se vyprovokovat Indii a Pákistán, aby začali válku palbou z obou stran ve snaze dosáhnout, aby jejich jednotky stříleli na sebe navzájem. Také se podařilo vyděsit Rusko do té míry, že minulý týden provedli cvičení falešné masivní jaderné války se 40 miliony lidmi.

http://en.mchs.ru/mass_media/news/item/32915549/

Tyto plány selhávají stejně jako všechny ostatní pokusy o activaci masového zabíjení.

Také „byl nahrán“ minulý týden „nový“ šéf OSN (jak je popsán v New York Times), jak se snaží ignorovat předpokládanou skutečnost, že vůdce této údajné globální organizace byl vybrán chazarskou mafií a nikoliv lidmi z planety Země. To už nikoho nezajímá, protože mocní stojící za korporací zvané OSN (registrované jako takové jako firma Dun & Bradstreet) jsou v bankrotu, a proto OSN je samo o sobě také v bankrotu.

Podzimní ofenzíva pokračuje a očekává se, že brzy bude lidstvo svobodné.

A konečně tento týden jako bonus pro čtenáře, popíšeme nějaké triky, které jsou součástí špionáže z reálného světa, a které se nevidí v hollywoodských filmech, jak nám nedávno popsal jeden skutečný agent. Podle tohoto veterána se největší špionážní činnost v reálném světě spočívá v tom, že se zástupci různých zpravodajských agentur sejdou, aby spolu vypili pár drinků a výměnili si informace mezi sebou navzájem.

Nicméně je potvrzeno, že jsou také nějaké aktivity tipu James Bond se záludnými triky. Například se říká, že ženy – sovětské agentky používaly střelnou zbraň, která vypadá v jejich peněženkách jako tampón. Když jejich cíl hledá zbraně agenta v tašce při návštěvě koupelny, zřejmě nenajdou zbraň, a tak opadá jejich ostražitost. Žena -agent pak přiloží pistoli-tampón k oku svého cíle a vystřelí mu mozek.

Dalším popsaným sovětským zařízením byl keramický nástroj – hra, kterou agenti v zadku. Vzhledem k tomu, že mohli projít testem na detektor kovů, byli ho schopni propašovat do vězení, i kdyby byli nazí. Později, když je nikdo nesleduje ho vytáhnou. Obsahuje pilu, která může rozřezat mříže vězení, aby mohli uniknout. Má také nádobu v případě, že nalije kapalinu za sebou (při utěku) a zničí nosy sledovacích psů a znemožní jim tak zadržet svou kořist.

Další věcí, o špehů v reálném životě, který není popsaný v Hollywoodu, je skutečnost, že obecně jsou to velmi duchovní osoby zapojené do esoteriky a mystiky a často jsou spojeni s náboženskými organizacemi. Všichni ti, které znám se shodují v tom, že žijeme v prorockých časech. Starý satanský kult je nakonec poražen.

Benjamin Fulford

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.