Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

73letý důchodce chtěl zbavit auto koroze. Připravil bazén s 12 tisíci litry Coca-Coly a takto to dopadlo...

By  říj 29, 2016

Lotyšský 73letý důchodce z Šederské oblasti blízko města Daugavpils potřeboval více než 12 tisíc litrů Coca-Coly, aby vyzkoušel, zda dokáže zbavit auto koroze. Důchodce zveřejnil na svém kanálu na YouTube video, ve kterém vypráví, jak se rozhodl vyzkoušet vlastnosti Coca-Coly. Muž vykopal obrovskou jámu, natáhl fólii, vylil tam 12 tisíc litrů Coca-Coly a vysypal 40 kilogramů sody. K žádné reakci ale nedošlo.

Pak se rozhodl zjistit, zda Coca-Cola dokáže odstranit korozi z auta a vjel s Audi do vykopaného bazénku. „Už je docela staré," vysvětlil muž, když vjížděl s autem do jámy. Každopádně zda Coca-Cola pomohla v boji proti korozi, důchodce nesdělil. Pouze řekl, že k experimentu potřeboval 8 tisíc eur. „Důchod mám 2 tisíc eur ročně. Zbytek mi posílají děti. Myslí si, že za ně kupuju léky," řekl důchodce. Na konci videoklipu důchodce v angličtině požádal diváky, aby mu „olajkovali" video.

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.