Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Zavraždění ruského velvyslance v Turecku: falešná vlajka sionistů k vyprovokování 3. světové války?

By  pro 20, 2016

Nestačí, že odporní agenti světového židovstva zavraždili přes dva milióny lidí ze Středního východu, a to během jediné dekády? Sionistické kriminální mozky spáchaly právě vraždu progresívního ruského velvyslance v Turecku, Andreje Karlova, a to tím nejpodlejším způsobem. Zajisté jde o odplatu Mossadu za jeho ztráty při jeho vražedném katastrofickém spiknutí proti lidu a vládě Sýrie. Nicméně, celý svět se nyní soustředil na smrt Andreje Karlova, avšak nekonečné vraždění nevinných na Středním východě – v Jemenu, Sýrii, Afghánistánu, Palestině a jinde, prochází bez povšimnutí.

Jaký hrůzný čin, dotaženo do extrému. Střelec, výhodně postaven přímo za ruským velvyslancem v Turecku Andrejem Karlovem, vystřelil na tohoto netušícího emisara smrtící rány. Velvyslanec nemohl mít předem ani žádné tušení, a právě pronášel několikaminutovou řeč při otevření výstavy v galerii v Ankaře, když byl zasažen střelcem. Ten byl identifikován jako Mevlut Mert Altintas, 22 let. Turečtí představitelé potvrdili rané zprávy, že Altintas byl policejní důstojník, který měl na starosti pouliční nepokoje v Ankaře. Byla to nastrčená loutka, která byla zmanipulována svými sionistickými pány; byl to skrytý špión, agent tureckých speciálních sil. Jakým způsobem ho zmanipulovali, aby to udělal, není známo. Ale tento střelec je bezpochyby jejich muž, a žádný agent nějaké „islámské“ skupiny. 

Stupeň tohoto zločinu je až nepochopitelný. Andrej Karlov byl nesmyslně zastřelen, když konal svou povinnost zahraničního vyslance. Budiž mu země lehká. Na jeho hrudi je vidět, kudy vyšly rány tohoto odporného zločinu z ruky zbabělého střelce. Nikdo jiný nežli sionistický mozek by to nedokázal takto zosnovat, nastrojit vraždu velvyslance přímo před očima veřejnosti.

Bez ohledu na to, kdo byl střelec, se jedná o sionistickou provokaci, která dokládá schémata a záludnost spiknutí světového židovstva k získání moci nad světem. 

Předem vybraný vrah byl oficiálně turecký policista. Avšak nebyl to jen tak někdo, nýbrž takzvaný sefardský Žid. 

"Altin" znamená turecky zlato. Jeho jméno Altintas znamená totéž co německé Goldstein, je typicky židovské. 

Toto příjmení si dává mnoho tureckých Židů:

Dal si ho i hlavní arcisionista, turecký komunista Yusuf (Josef) Altintas.

Žid Mevlut Mert Altintas si bez náznaku výčitek svědomí vychutnal svůj zločin, přičemž vykřikoval arabská hesla, aby vytvořil zdání, že jde o „islámský čin“. Islám ve skutečnosti odsuzuje jakýkoli druh násilí proti diplomatům a zástupcům cizích států. Nehledě na to, každý na něm vidí, že v žádném případě není žádným fanatickým arabským individuem. Jaký pak mu dávalo smysl, aby křičel „Nezapomeneme na Aleppo a Sýrii“, když není ani Syřan? Co by z toho měl?

Všimněte si role takzvané opoziční/islamistické strany. Je to zřetelná odnož Komunistické strany tureckých Židů.

Tvrdí se, že šlo o islamistu anebo špióna ISIS. Rovněž ISIS je výtvorem sionistického židovstva. Takže i kdyby to byla pravda, plně odpovědní jsou tito proradníci, a islám s tím nemá co dělat.

Podívejte se na jeho sestru a matku včera při jejich předběžném zadržení. Zdá se vám, že vypadají islámsky? 

Proč není matka zahalena, když je to rodina takzvaného „islamisty“? Má na sobě spoustu šperků, ale nemá náboženské zakrytí? Vypadá prostě jako židovka, protože to je židovka. Jakožto i její manžel a celý zbytek rodiny. 

Jsou to sefardští Židé, nikoliv lidé islámu, a ti osnují po celém Turecku korupci a devastaci země.

Údajně byl terorista propuštěn ze zaměstnání pro účast na předešlém „převratu“, i když to dosud nebylo potvrzeno. Ale potvrzeno je, podle Rusů, že nešlo o náhodný útok šíleného střelce, ale zosnovanou provokaci.

Z Press TV:

"Íránský ministr obrany generál Hossein Deqhan se má v úterý v Moskvě sejít se svými protějšky Sergejem Šojgu z Ruska a Fikri Isikem z Turecka, aby projednali poslední události v oblasti, zejména na půdě Sýrie a v nově osvobozeném městě Aleppo."

Mossad to věděl, a tak nasadil tento vražedný útok. Je to sionistické spiknutí, o tom nepochybujte. Tato vražda je prospěšná pouze jedinému, a to sionismu; islám s tím nemá vůbec co dělat. Bez ohledu na to, jaký zdroj dodal střelce, zda to byla loutka pod kontrolou mysli nebo agent Al-Nusry. V každém případě to slouží pouze proizraelským makléřům s mocí.

Navíc toto proběhlo simultánně s inscenovaným útokem kamionu v Německu, který je rovněž sveden na takzvané islamisty, což poskytuje další důkaz tajného spiknutí bezbožných sionistických Židů. 

Zdroj: 12

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.