Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Obří planeta vyvržená z černé díry v centru galaxie by mohla brzy zásadně ovlivnit Zemi

By  dub 05, 2016

Skutečně těžko uvěřitelná nová 737stránková zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená vědci z Vzdušných a vesmírných obranných sil Ruska (Aerospace Defense Forces - ADF) praví, že Kalifornský technologický institut (Caltech) letos v lednu potvrdil, že Státní aeronautická a vesmírná správa (NASA) objevila v roce 2005 v našem solárním systému novou planetu, což je v souladu s informacemi poskytnutými Ruské federaci dvěma experty amerického vesmírného programu, kteří před 17 lety varovali, že naše Země je pod „hrozbou zničení“ a že je třeba věřit „mýtům z naší minulosti“.

Podle této zprávy začátkem roku 1999 obdrželo Rusko (na své ambasádě ve Washingtonu, D. C.) nevyžádanou „složku dokumentů“ od počítačového programátora Kennedyho vesmírného centra (KSC) jménem Lloyd Allbright, který uvedl, že je součástí týmu expertů pověřených zjištěním dat ohledně hrozeb pro americké raketoplány ze strany toho, co je pokládáno za suť komety Shoemaker-Levy 9, vzniklou při kolizi s Jupiterem a blížící se k Zemi od července 1994; NASA kalkulovala, že cesta od Jupiteru k Zemi bude těmto troskám trvat 5 let. https://youtu.be/CiLNxZbpP20 > Albrightovy informace dle zprávy neukazovaly na žádné „přímé ohrožení“ pro americké vesmírné lodi v roce 1999, ale předpověděl, že je možná interference vesmírné suti z oblasti Jupiteru se Zemí koncem roku 2002 až počátkem roku 2003 – což se shodovalo se zničením vesmírného rakteoplánu Columbia 1. února 2003 při jeho návratu do zemské atmosféry.

Nanejvýš udivující na Albrightových informacích jsou však dle zprávy počítačové propočty NASA vztahující se na obrovskou poruchu objektů umístěných v pásu asteroidů mezi planetami Mars a Jupiter, která mohla být způsobena jedině interferencí s dosud nevysvětlitelnou obrovskou gravitační silou – to jest s neznámou planetou.

Krátce poté, co Rusko dostalo informace od Albrighta, oznámily americké zprávy, že v srpnu 1999 byl zatčen ve státě Ohio, kde byl nalezen, jak žije v jeskyni z důvodu strachu před tím, že do Země narazí obrovský meteorit a způsobí tsunami o výšce 60 metrů; veškeré další informace o něm v této zprávě ADF však zůstávají v přísném utajení.

O 8 let později po Albrightově varování zaslaném Rusku v roce 1999 se 2. února 2007 dostavila na ruskou ambasádu v Mexico City americká astronautka a námořní kapitánka Lisa Nowak, a tam v rozsáhlém interview (telekonferenci) s vědci ruské ADF podala detaily o svém kosmickém letu 17. července 2006 v raketoplánu Discovery, kde řekla, že „vše je nyní známo“, "řeknou, že za to může Pluto", „Jupiter půjde první“, „nikomu neřeknou pravdu“, a „nikdy jsem nevěřila bibli, ale teď musím“. Foto: Americká astronautka Lisa Nowak. Po návratu z Mexico City do Spojených států byla kapitánka Nowaková na Floridě zatčena a obviněna z pokusu o únos dítěte své lesbické milenky, která byla inženýrkou americké Air Force; obvinění bylo poté zvýšeno na pokus o vraždu. V roce 2009 však kapitánka Nowaková dostala trest za menší obvinění, 1 rok nepodmíněně, a v roce 2010 byla degradována z kapitánky na fregatní kapitánku a propuštěna z US Navy. V roce 2011 pak byly všechny záznamy o jejím případu zapečetěny – a veškeré následné informace o ní v této zprávě ADF zůstávají ve vysokém utajení. Je obtížné učinit syntézu z tak rozsáhlé zprávy ADF a vyjádřit, do jaké míry k ní přispěl Albright a kapitánka Nowaková, jelikož údaje v ní obsažené jsou velice složité a velká část z nich podléhá přísnému utajení a nemůže být veřejně oznámena. Ale v podstatě se v ní říká toto:

Jak Albright, tak Nowaková poskytli Ruské federaci důkazy o tom, že NASA ví o nové planetě v našem solárním systému – raketoplánová mise kapitánky Nowakové v roce 2006 poskytla ty nejpřesvědčivější důkazy, že tomu tak je.

Kapitánka Nowaková dále poskytla důkaz, že NASA se obává, že další světoví vědci brzy objeví to, co oni již vědí o nové planetě, a aby udrželi veřejnost „ve zmatku/v chybném směru“, „degradovali“ 13. září 2006 Pluto z planety na trpasličí planetu, „plutoid“, poté, co mise potvrdila vědecké výsledky. Důvodem bylo, aby mohli změnit svá zjištění z roku 2005 - objev 10. planety, která je nyní známa jako 9. planeta našeho solárního systému; rozdíl tkví v tom, že kdyby tato nová planeta byla označena jako „desátá“, bylo by nemožné udržet pod kontrolou biblické a mytologické konotace pro veřejnost.

10. planeta známá v průběhu věků jako Nibiru, Pelyněk, Tiamat, Planeta X. Ohledně informací poskytnutých Albrightem a Nowakovou, které jsou použity ve zprávě ADF, oba poskytli i výpočty NASA, ukazující, že Jupiter bude pod zvyšujícím se „útokem“ této nové planety – což bylo potvrzeno nejen kometou Shoemaker-Levy 9, která do něj narazila v roce 1994, ale i nárazy v letech 2009, 2012 a nejnověji i minulý týden tohoto roku 2016; všechny tyto události dodávají váhu varováním kapitánky Nowakové z roku 2007, které poskytla vědcům ADF: „Jupiter bude první, kdo půjde.“

https://youtu.be/PvNemn2IMik Publikováno 29. 3. 2016 Pokud jde o původ této záhadné nové planety (je to teprve 3. „skutečná planeta“ objevená od dob starověku), vědci ADF ve zprávě uvádějí, že je z centra naší galaxie Mléčné dráhy – a je na orbitální cestě směrem k nám již téměř pět miliard let.

Důkazem podporujícím toto konstatování ADF je dle zprávy to, že loni v listopadu (2015) se NASA „podívala“ svými teleskopy téměř 5 miliard let do minulosti, a to i s použitím svého Nukleárního spektroskopického teleskopu (NuSTAR), a zpozorovala něco nemožného, co se dříve předtím nikdy nestalo – obrovský objekt, který se vymrštil ze superobrovské černé díry v centru naší galaxie – a měl tolik energie, že vědci NASA ho přirovnali k celkové energii, která je emitována celou naší galaxií.

Obraz z teleskopu JPL (Jet Propulsion Laboratory) NASA: tajemný předmět vyvržený ze superobří černé díly v centru Mléčné dráhy. http://www.jpl.nasa.gov/news/news.php?feature=4753 Všeobecně je přijímáno, že věk naší Země je 4,54 miliardy let, s možností omylu o 50 miliónů let; tento tajemný objekt vymrštěný z centra naší galaxie nyní velmi dobře mohl vstoupit do našeho solárního systému, a je to více než pravděpodobně nová planeta, jejíž objev Caltech nedávno oznámil.

Vědci ADF učinili tento udivující předpoklad nejen na základě vědy, ale i starobylých mýtů – zejména od doby, kdy víme, že tato záhadná nová planeta pochází ze superobří černé díry v centru naší galaxie, označované Sagittarius A*, v blízkosti souhvězdí Střelec (Sagittarius) a Škorpión.

Na rozdíl od západních vědců, kteří opovrhují starobylými znalostmi o našem světě, ruští vědci zkoumají i tyto staré mýty, aby zjistili jejich spojení s moderními objevy – a v tomto konkrétním případě, jak říká zpráva, je vede k nejstarší pověsti našeho světa o Střelci (Sagittarius), kterého Babyloňané označovali jako boha jménem Nergal; byl to podivný tvor vzhledu kentaura, střílející šíp z luku a vykreslený v mnoha mýtech jako bůh války a moru, a božstvo, které předsedá podsvětí, a před nímž varuje hebrejská Bible.

A v poměrně děsivém závěru vědci ADF poznamenávají, že v nejstarším eposu světa, v babylonském Enûma Eliš, na němž je založena známější kniha Genesis, jak Země, tak její „ničitel“ (nově objevená planeta vyvržená ze superobří černé díry v centru naší galaxie) se „zrodili“ ve stejnou dobu – ale znovu se setkají až v posledním dni, ve dni posledného soudu, jak je známo z biblické knihy Zjevení Janovo (kap. 8), kde se praví:

"Když zatroubil třetí anděl, spadla z nebe veliká hvězda hořící jako pochodeň a padla na třetinu řek a na prameny vod. Jméno té hvězdy je Pelyněk. A třetina vod se obrátila v pelyněk a mnoho lidí kvůli těm vodám zemřelo, neboť zhořkly. Když zatroubil čtvrtý anděl, byla zasažena třetina slunce, třetina měsíce a třetina hvězd, aby se jich třetina zatměla a třetina dne neměla světlo a podobně i noc."

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.