Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Los Angeles 9.11.2010 - co se událo? Byl překažen zinscenovaný jaderný úder elit?

By  kvě 05, 2016

Přinášíme film, který odkrývá skrytá poselství, jenž je ve filmech téhle povedené rodinky Simpsonů nespočet. Doporučuji se podívat na videa a popřemýšlet, co nám v dávné minulosti nakreslily o dnešní době…

Elity se zřejmě pokusily zinscenovat jaderný úder na Los Angeles, byl překažen

Jak jste si mnozí mohli všimnout, skutečně se 9.11.2010 odehrála nepochopitelná událost s vystřelenou raketou z neznámé ponorky s destinací LA. Všechno mlžení na webech, v tisku a v televizi je skutečně zajímavé.

Zpráva z tisku:

Zpráva z aktuálně.cz zde:

Málokdo ale popsal nepochopitelné zmizení (dematerializaci) rakety přímo ve vzduchu a nedosažení cíle. Hovoří se také o lokálním EMP, na který jsem na mnoha přednáškách upozorňoval. Můžeme být rádi, že byl jenom lokální a nikoliv zatím celosvětový. I když i tahle skutečnost je v budoucnu myslitelná ….. …..dle vývoje událostí na planetě zemi.

Takže rozbor Simpsonů na přednáškách byl celkem dosti přesný a i v tomhle případě trefný. Jaké to ale náhody, že ano…

Pro všechny ty, kteří se jich zúčastnili, vědí, kdo tenhle zákrok udělal. Rozebírat tohle téma z pochopitelného důvodu zde dělat ale nebudu. Povšimněte si ještě jednou prosím minuty 5:50 zde:

A divně psané osmičky, které jsou šestkou a taky S. Je zde poukázáno v dualitě na několik okolností. O nich snad ale zase raději jindy. Další články k nastíněnému problému:

najdete zde

a zde máte další předpovědi o novém americkém prezidentovi v Simpsonových z roku 2000. To je samozřejmě ale jenom náhoda.

V minulých dobách jsem udělal ze symboliky mnoho rozborů a předpovědí (nejen na přednáškách), ale dnes už na to není čas. Čas se totiž zrychlil…

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.