Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Čínský lunární rover nenašel žádné důkazy o americkém přistání na Měsíci

By  pro 26, 2018

Na horizontu je nový skandál, když vysoce postavení činitelé čínského kosmického programu nazvali americké přistání na Měsíci za „naprostý hoax“, hlásí pekingský Daily Express. K tomuto skandálnímu prohlášení došlo poté, co čínský měsíční rover údajně nemohl najít žádný důkaz amerického přistání na Měsíci.

Loading...

Rover pořídil tisíce fotek a Číňané po jejich analýze zjistili, že tam žádné stopy po těchto přistáních na měsíci nejsou. Teď čínský kosmický program zahájil petici podepsanou už 200 z jejich vysokých činitelů, která se od americké vlády dožaduje vysvětlení a zveřejnění tajných informací NASA, které skoncují se spekulacemi a poskytnou definitivní důkaz o americkém přistání na Měsíci.

Nebo je to možná jen propracovaný hoax, jehož jediným účelem je obalamutit svět, aby uvěřil schopnostem jejich kosmického programu. Ať je to jakkoliv, je třeba, aby s tím vyšli na světlo a řekli pravdu.

Tuto petici už podepsal i jeden ze světově uznávaných jaderných inženýrů Jurij Ignatijevič Muchin a četní další prominentní ruští inženýři a i bývalí agenti KGB. Ti všichni tvrdí, že ruská vláda „byla s touto situací už od 70. let celou dobu obeznámena.“

Všechna tato tvrzení jsou vodou na mlýn konspiračním teoretikům, kteří se už celá desetiletí pokouší přesvědčit obecnou veřejnost, že Amerika nikdy na Měsíci nepřistála a že všechna ta přistání byla jen propracovaný plán k obelstění Ruska, aby uvěřilo, že ho v kosmických závodech předhonili.

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.