Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Bývalý člen Illuminátů prozradil mrazivé skutečnosti, když se snažil utéct. Od roku 2014 se již neozval...

By  led 05, 2017

Bývalý člen Illuminátů popisuje smrtící zkušenost, když se snažil utéct Člověk zevnitř, který říká, že je bývalý člen Iluminátů, tvrdí, že je na útěku z této tajné organizace, poté co se mu podařilo uniknout. Podle tohoto člověka, ilumináti pořádají „Odchodový rituál“ pro kohokoliv, kdo chce odejít. Nicméně, bez vědomí členů s nižším postavením v tomto řádu, je tento rituál zabít kohokoliv, kdo chce odejít tím nejděsivějším způsobem.

Loading...

Tady je jeho příběh:

„Jste přivedeni před Nejvyšší radu a musíte oficiálně potvrdit váš záměr opustit organizaci. Poté organizace shromáždí všechny vaše rodinné členy a zabije je, zatímco to celé sledujete. Zabijí všechny členy vaší rodiny a vás nechají naživu.

Pro ně je toto dostatečným trestem za váš hřích porušení závazku vůči organizaci. Předtím, než jsem zmínil, že moje žena měla autonehodu, jsem lhal, abych je setřásl z mojí stopy. Věděl jsem, že kdyby mi řekli ať jim řeknu o manželce, byli by přesvědčeni, že lžu, protože věděli, že ji už zabili. Po zabití vaší celé rodiny, vás nechají žít rok, abyste viděli, jaké to je žít bez všech těch, které jste milovali. Je to ta nejhorší představa. Následně, po tomto roce jste umístěn do zadržovací místnosti na další rok, zatímco na vás dělají experimenty měnící mysl.

Snaží se vás psychicky zlomit. Někteří se skrze tuto fázi dostanou, někteří ne. Já to naštěstí zvládl. Poté co jsou hotovy s pokusy, umístí vás do jejich podzemního vězení pod Denverem v Coloradu. Jste strčeni do díru, zhruba 300 yardů hlubokou kobky, zdánlivě s žádným vstupem nebo východem. Jednou denně vám dolů hodí padákem jídlo. Nikdy nekontrolují, jestli jste živí nebo mrtví. V předchozích letech zde nebyl žádný mrtvý vězeň za celou dekádu, ale shazují dolů jídlo každý den, protože je absolutně nezajímá, kdo tam dole je.

Když podstupujete rituál, tak vám řeknou, že po té vší bolesti, budete volní. Je to lež. Nikdy vás nepropustí. Místo toho, vás strčí do díry a zapomenou na vás, nikdy více už vás nekontaktují.

Když jsem přijel do tohoto žaláře, bylo tam dole dalších pět lidí. Hodně z nich jsem znal z průběhu let, co jsem působil u organizace. Řekli nám, že zemřeli z různých důvodů, ale ve skutečnosti byli celou tu dobu v tomto vězení, z toho důvodu, že se rozhodli opustit organizaci.

Byl jsem tam dole s nim po dobu dvou let a poté přijel další vězeň. Nicméně, tento vězeň se od nás lišil. Měl vědomosti o tomto vězení a už věděl, jak se odtamtud dostat. Jeho pradědeček ve skutečnosti designoval starý podzemní železniční systém, který sousedil s žalářem. Během konstrukce této železnice, konstruktérský tým omylem narazil narazil do kobky a viděl zbylé lidi, kteří zde zemřeli. Pracovníci byli zabiti během toho, co byl tunel příští měsíc zasypán, ale onomu designérovi byla dána šance přežít, pokud zaprodá svou duši a duše jeho syn a budoucího vnuka Iluminátům.

Muž, který byl ten den vhozen do vězení, sedmá osoba, věděl o železničním systému, který vedl jen pár stop od jedné ze zdí této díry, ve které byli uvězněni. Strávili jsme měsíce kopáním kameny a ručními nástroji, abychom si vyhrabali cestu do opuštěného tunelového systému. Šli jsme tunelovým systémem míle, než jsme došli do starého skladiště na venkově Colorada. Tunel byl původně používaný pro vůdce, kteří do Denveru vstupovali nepozorovaně.

Po opuštění tohoto komplexu, jsme se všichni oddělili od skupiny. Všichni jsme měli různé kontakty, díky kterým jsme usilovali o přežití a udržet si naše identity skryté před organizací. Dokud si Illumináti nepřečtou tento dopis, nebudou vědět, že jsem byl doopravdy v organizaci.

Byl jsem nepřesný pro vás všechny, do tohoto bodu, abych měl čas pracovat s mými kontakty a abych se ujistil, že moje bezpečnost je v pořádku, dokud nezačnu odhalovat svojí identitu. Víte, do dnešního dne si organizace stále myslí, že nás 7, kteří utekli jsou stále dole v díře nebo tam zemřeli. Nejspíše, s někdo půjde podívat do té díry, aby skutečně viděl, kdo tam je. Když zjistí, že tam 7 lidí chybí, budou Illumináti plné ruce práce.

Jak bylo řečeno, pro organizaci bude velice obtížné vystopovat, kam nás 7 zmizelo, protože oficiálně již neexistujeme několik let. Pro Illumináti budou naše identity a místa na který jsme se vyskytovali, již zastaralé. Nyní jsme všichni v bezpečí. Nebyl jsme v kontaktu se žádným s 6 lidmi, po velmi dlouhou dobu. Dva kontakty kterém jsem si zajistil, jsou stále v organizaci a dávám jim plnou důvěru a víru, že mě nedostanou do organizace.

Moc jim důvěřuji s utajením mojí identity a polohy. Ale musel jsem to risknout, abych mohl odhalit informace, které mohou eventuálně zachránit nás všechny.

Musím už jít. Můj let za chvíli odlétá. Jakmile se jednou vrátím do USA, dám vám nejnovější zprávy ohledně 11. září a situace okolo al-Assada. Mezitím mě organizace bude hledat, stejně jako ostatních šest a budu schopný vám říct, jestli jsem v bezpečí nebo ne.

Z důvodu toho všeho, se nemohou vrátit do USA. Nejsme si jistý, jak jednoduše mě mohou sledovat, ale mám víru, že to bude velmi těžké. Z tohoto důvodu píšu tuto zprávu z Říma, ale vzhledem k prodlení této zprávy, budu už v době doručení tři let vpřed, na které už jsme koupil letenky. Ještě jsem se nerozhodl, jakým letem poletím. Nebudu rozhodnutý do té doby, dokud nebudu procházet mezi branami na letišti.

Prozatím na shledanou přátelé. Doufám, že se vám zase brzy ozvu.

Od roku 2014 je výpověď autora blogu neaktivní a další zprávu o sobě nedal vědět...

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.