Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Syn se oddaně stará o svého starého otce, který byl v restauraci lidmi souzen. Poté udělal něco úžasného a dal lekci všem okolo

By  říj 29, 2015

Vnímat a přijímat lidi - to je přeci jednoduché. Ovšem jen tehdy, když jsou přesně jako vy. Normální a zdraví. Ale když se objeví někdo jiný, někdo odlišný, pak se teprve ukáže, jak vnímaví dokážete být ve skutečnosti.

Syn vzal svého starého otce na večeři do restaurace. Otec byl již velmi starý, a tak se při konzumaci jídla dosti ušpinil, jídlo mu padalo také na kalhoty, oblečení. Ostatní návštěvníci restaurace  se na něj dívali s velkou nevolí a nechutí. 

Jakmile jeho otec dojedl, syn se ani trochu necítil trapně nebo provinile. Vzal svého otce do umývárny, aby jej očistil. Když společně odcházeli z restaurace, byli v tichosti pozorováni, aniž by někdo řekl něco uštěpačného či poznámku na jejich účet. Když procházeli restaurací, najednou se otec zeptal syna: 

Nezanechal jsi tady něco? Na to jeho syn odpověděl, že nikoli.

A otec odpověděl: Ale ano, dal jsi lekci všem synům a naději všem otcům.

V tom restaurace úplně utichla. To, že se za vás někdo postaví, to je ta největší výhra, to nejkrásnější, co máte. A ani nejvyšší účet vám nic takového nezaplatí, to je zkrátka k nezaplacení.

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.