Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Z tohoto důvodu Rusko v roce 1976 zakázalo mikrovlnné trouby. Informace, které vám zachrání zdraví

By  led 29, 2016

Spotřebitelé dnes umírají částečně i proto, že nadále pojídají mrtvé potraviny, které jsou zabity v mikrovlnce. Berou zjevně zdravé jídlo, plné vitaminů a přírodní medicíny, pak ho ozařují v mikrovlnce a ničí většinu jeho živin. Lidé jsou jedinými živočichové na planetě, kteří ničí nutriční hodnotu své potravy předtím, než ji sní.

Zvířata konzumují potravu v jejím přirozeném nezpracovaném stavu, ale lidé jdou svou cestou, aby učinili jídlo nutričně k ničemu, než ho snědí. Není divu, že lidé jsou nejméně zdravými savci na planetě.

V Rusku – SSSR byla výroba a prodej mikrovlnných trub zakázána v r. 1976, kvůli jejich negativním následkům ve vztahu ke zdraví, protože ohledně jejich používání bylo provedeno v SSSR mnoho studií. Tento zákaz byl zrušen po perestrojce na počátku 90. let. Na internetu lze nalézt řadu dokumentů vztahujících se k této problematice.

Vynález mikrovlnné trouby a její masové přijetí populací se překrývá s nástupem obezity v rozvinutých zemích světa. Nejen, že mikrovlnka učinila pohodlnějším jíst více jídel, které obezitu podporují, ale také ničila většinu nutričního obsahu těchto jídel, takže spotřebitelé byli v trvalém stavu podvýživy a přejídání se. Jinými slovy, lidé jí příliš mnoho kalorií, ale ne dostatek skutečných živin. Výsledkem je samozřejmě to, co vidíme dnes: epidemická výskyt obezity, cukrovky, rakoviny, srdečních nemocí, deprese, selhávání ledvin, nemoci jater a spousta dalších věcí.

Tyto nemoci jsou všechny způsobeny kombinací podvýživy a expozice toxickými chemikáliemi (plus dalším faktorům, jako emocionální trauma, nedostatek pohybu atd.). Mikrovlny činí podvýživu prakticky automatickou, a nechat se vystavit toxickým chemikáliím je snadné, zkrátka stačí jíst zpracované potraviny (které jsou univerzálně vyráběny s přídavkem toxických chemikálií, které jsou vydávány za konzervanty, barviva, posilovače chuti atd.).

Ohřívání mikrovlnami je technicky forma ozařování potravin. Považuji za zajímavé, že lidé, kteří říkají, že by nikdy nejedli „ozařované“ potraviny, se nijak nezdráhají jíst své jídlo z mikrovlnky. Je to totéž (jen jiná vlnová délka záření). V podstatě, mikrovlny byly původně zařazovány do „radarové části“ spektra. Dnes to zní podivně, že? Ale když se s mikrovlnami přišlo v 70. letech poprvé, byly hrdě propagovány jako radarové spektrum. Ozařujete své jídlo vysoce intenzivním radarem a to se zahřívá. To bylo považováno v 70. letech za zázrak kosmického věku.

Možná jednoho dne nějaký vynálezce vytvoří zařízení pro ohřev potravin, které nebude radikálně měnit nutriční hodnotu potravin, ale nijak v tomto směru dech nezadržuji. Pravděpodobně nejlepším způsobem ohřívání potravin je používat remosku a udržovat teplotu co nejníže.

Mikrovlnka nefunguje jen tak mimochodem, jak tvrdí reklama, Činí vaše jídlo horkým.

Ale mechanismus, kterým je teplo vytvářeno, způsobuje vnitřní poškození jemných molekulárních struktur vitaminů a fytoživin. Minerály jsou nicméně celkem nezasaženy, takže stále dostáváte v ozářené potravě nějaký hořčík, vápník a zinek, stejně jako v neozářené potravě, ale veledůležité vitaminy B, anthokyaniny, flavonoidy a další nutriční prvky, jsou mikrovlnkami snadno zničeny. Mikrovlnka je přístroj zombie.

Lidé, kteří používají mikrovlnku pravidelně, kráčí po cestě degeneračních nemocí a celoživotního boje s obezitou. Čím více mikrovlnku používáte, tím horším se váš výživový stav stává, a tím pravděpodobněji budete diagnostikováni s různými nemocemi a dostanete léky, samozřejmě, ale které vytvoří další zdravotní problémy, které vedou k velké spirále dolů.

Uschovejte si někam mikrovlnku, je mnohem snazší vyhnout se používání mikrovlnky, když ji kolem sebe nemáte. Udělá to místo na dřezu, ušetří elektriku a silně prospěje vašim stravovacím návykům. Když potřebujete něco ohřát, ohřejte to v troubě nebo v remosce (a samozřejmě vyhněte se teflonu a nepřilnavým povrchům.

A co lépe, snažte se jíst syrovou nezpracovanou stravu. Pak dostanete tu nejlepší výživu. Piju super potravinové mixy každé ráno a mikrovlnku jsem nepoužil roky. Ochrana zdraví je vaší zodpovědností a je na nás všech, abychom činili informovaná rozhodnutí o tom, co kupujeme, připravujeme a konzumujeme. Musíte si šetřit zdraví i šetřit peníze. Zde je několik nedávných statistických, vědeckých nálezů z USA ohledně mikrovlnkovaných potravin:

1. Mikrovlnkou ozářené potraviny ztrácí 60-90% životního energetického pole a ozařování urychluje strukturální rozpad potravin.

2. Ozařování vytváří v mase, mléce a obilovinách látky způsobující rakovinu.

3. Ozařování mění základní látky jídla, což způsobuje poruchy v zažívacím traktu.

4. Ozařování mění chemii jídla, což může vést k selhání lymfatického systému a degeneraci imunitního systému.

5. Ozářené potraviny vedou k vyššímu výskytu rakovinových buněk v krevním řečišti.

6. Ozařování změnilo rozklad základních látek. Když byla syrová, vařená nebo zmrazená zelenina vystavena ozařování byť na velmi krátkou dobu, vytvořily se volné radikály.

7. Ozářené potraviny způsobily rakovinový růst v žaludku a střevech, celkovou degeneraci periferních buněčných tkání a postupný rozpad zažívacího a vylučovacího systému u statisticky významného počtu lidí.

8. Ozářené potraviny snížily schopnost těla využít vitaminy B-komplexu, vitaminu C, 00vitaminu E, základní minerály a lipotropika.

9. Mikrovlnné pole v blízkosti mikrovlnky způsobilo také spoustu zdravotních problémů. vytvořilo:

* d-Nitrosodietanolamin (velmi známou rakovinotvornou látku)
* destabilizaci aktivních proteinových bimolekulárních sloučenin
* vytvoření vázacího efektu na radioaktivitu v atmosféře
* vytvoření rakovinotvorných látek v proteinovo-hydrosylatiových sloučeninách v mase, mléce a zrninách.

11. Mikrovlnné emise způsobily také změnu katabolického (rozkladného) chování glykosidu – a galaktosidu – prvků ve zmraženém ovoci, když je tímto způsobem rozmraženo.

12. Mikrovlny změnily katabolické chování rostlinných alkaloidů, když jim byla syrová, vařená nebo zmražená zelenina vystavena dokonce i na velmi krátkou dobu.

13. Rakovinu způsobující volné radikály se vytvořily v určitých molekulárních formacích stopových minerálů v rostlinných látkách, obzvláště v syrové kořenové zelenině.

14. V důsledku chemických změn v potravinových látkách došlo k selhání lymfatického systému, způsobilo to degeneraci schopnosti imunitního systému chránit se před rakovinovým růstem.

15. Nestabilní katabolismus mikrovlnami ozářených potravin změnil jejich základní potravinové vlastnosti, což vedlo k poruchám zažívacího systému.

16. Lidé konzumující ozářené potraviny vykázali statisticky vyšší výskyt rakoviny žaludku a střev, plus celkovou degeneraci periferních buněčných tkání, s postupným rozpadem funkce zažívacího a exkrečního systému.

17. Expozice mikrovlnám způsobila významný pokles nutriční hodnoty všech studovaných.

* pokles biodostupnosti vitaminů B-komplexu, vitaminu C, vitaminu E, základních minerálů a lipotropik
* destrukci nutriční hodnoty nukleoproteinů v mase
* snížení metabolické aktivity alkaloidů, glykosidů, galaktosidů a nitrilosidů (vše základní rostlinné látky v ovoci a zelenině)
* značné urychlení strukturální desintegrace ve všech potravinách

Mike z Natural News o mikrovlnách říká:

„Nárůst široce rozšířeného nedostatku živin v západním světě koreluje téměř dokonale se zavedením mikrovlnné trouby. Není to žádná náhoda. Mikrovlnky ohřívají potraviny prostřednictvím procesu vytváření molekulárního tření, ale toto molekulární tření rychle ničí jemné molekuly vitaminů a fytoživin (rostlinných léčiv) přirozeně se vyskytujících v potravinách.

Jedna studie ukázala, že mikrovlnami ozářená zelenina měla zničených až 97% nutričního obsahu (vitaminy a další rostlinné živiny, které brání vzniku nemocí, posilují imunitní funkce a zlepšují zdraví).“ „Jinými slovy, pojídání syrové brokolice poskytuje přírodní protirakovinnou medicínu, která je extrémně účinná v zastavování růstu rakovinových nádorů. Ale mikrovlnné ozáření brokolice protirakovinné živiny ničí a činí potravu „mrtvou“ a nutričně prázdnou.

Existují dokonce určité důkazy, že ozařování ničí přirozenou harmonii molekul vody, což vytváří energetický vzorec chaosu ve vodě, nacházející se ve všech potravinách. V podstatě běžný výraz „ozařování“ je velmi příhodný. Používání mikrovlnky je jako házet na své jídlo atomovku a pak jíst spad. (Nicméně z pojídání mikrovlnami ozářeného jídla radiaci neobdržíte. Ale nedostanete ani příliš živin).“

Takže pokud se chystáte použít mikrovlnnou troubu, doporučuji, abyste odešli z kuchyně. Probíhá spousta výzkumu mikrovlnných trub a účinků, jaké mohou mít na lidské tělo. Konečné studie zatím zveřejněny nebyly, ale pokud je výše uvedené určitým náznakem negativních účinků na potraviny, mohu si jen představit účinky na lidské tělo. Takže pokud nemusíte mikrovlnku používat, tak to nedělejte. I kdyby to bylo jen proto, abyste si zachovali kvalitu a nutriční hodnotu svého jídla.

Udělejte sobě a své rodině obrovskou život zachraňující laskavost: Vyhoďte mikrovlnku!

Zdroj: 1

Loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.