Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Vědci zjistili, že lidé, kteří v noci nespí, nadávají a mají nepořádek na stole, mají vysoký intelekt!

By  úno 26, 2017

Pokud jste většinu svého dětství měli v pokoji nepořádek, nechtěli jste jít brzy spát a když jste občas byli rozčílení, tak jste mluvili sprostě... gratulujeme! Proč? Vědci totiž zjistili, že je to známkou vysoké inteligence!

Převládá názor, že sprostě mluví jen někdo, kdo má nízký intelekt a malou slovní zásobu. Opak je však pravdou. Američtí vědci provedli experiment: požádali skupinu lidí, aby vyjmenovali všechny nadávky, jaké znají. Výsledky byly jasné - ti, kteří si jich pamatovali nejvíc, měli nejvyšší IQ z celé skupiny. Jejich řečnické schopnosti byly na lepší úrovni. Ale mějte na paměti, že inteligentní lidé nejenže dokážou vyjmenovat víc nadávek, ale také vědí, kdy je lepší mlčet.

Vědci pozorovali návyky lidí s nadprůměrným IQ. Ukazuje se, že většina z nich chodila spát pozdě. Takže pokud patříte k těm lidem, kteří nesnášejí jít spát brzy - Blahopřejeme!

Výzkum Minnesotské Univerzity prokázal, že chaos na něčím stole neznamená, že někdo je chaotický, ale že se jeho mozek soustřeďuje spíš na práci než na nepořádek. Popřemýšlejte o tom – jestli se vám v životě neděje nic zajímavého, ztrácíte čas nekonečným uklízením pracovního stolu. Kromě toho, psychologové jsou přesvědčeni, že chaotické prostředí je ideálním stimulantem pro kreativní myšlení.

1

Loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.