Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Zásah amerických policistů kvůli dluhům: vykázali z domova důchodců 93letou Američanku

By  pro 17, 2017

Na internetu se objevilo video zadržení 93leté Američanky, kterou policie násilím vykázala z domova důchodců kvůli údajně nezaplacenému nájmu. Video je dostupné na YouTube.

Událost se odehrála v úterý 12. prosince. Jak uvádí WKMG News 6, policisté přivolala majitelka ubytovny, kde žila důchodkyně Juanita Fitzgeraldová. Stařenka podle ní neplatila tři měsíce nájem s argumentem, že brzy zemře. Fitzgeraldová si rovněž stěžovala na plíseň v místnosti.

Když dorazili policisté, důchodkyně odmítla opouštět budovu a řekla: „Nikam neodejdu, dokud mě odsud nevynesete." Nato ji strážci zákona na rukou přenesli do vozidla.

Na stanici ženu převlékli do oranžové vězeňské kombinézy a nasadili pouta. Po dvou dnech byla propuštěna s podmínkou, že dorazí na soudní přelíčení.

Přitom, jak píše The Independent, Fitzgeraldová tvrdí, že majitelka ubytovny si odmítla od ní vzít peníze. „Zaplatila jsem nájem v září, ale když se mě (majitelka — pozn. red.) rozhodla vyhodit, tak již nepřijímala platby," vysvětlila žena.

Dále uvedla, že nehledě na to, že má syna, který bydlí v jiném státě, žádnou pomoc od rodiny nechce, uvádí WKMG News 6. Když byla žena propuštěna z vězení, tak se dočasně ubytovala u svého přítele.

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.