Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Groteskní americký volební podvod zaskočil dokonce moderátora CNN! Zde je důkaz...

By  lis 07, 2020

Jak se dalo očekávat, k podvodům dochází v takzvaných „Swing States,“které jsou na jedné straně rozhodující pro volební vítězství a na druhé straně v nich vládnou levicoví guvernéři: (Foto: Pixabay)

Loading...

Severní Karolína – demokraté

Pensylvánie – demokraté

Wisconsin – demokraté

Michigan – demokraté

Nevada – demokraté

Georgia – RINO (RINO znamená Republikán pouze podle názvu a označuje republikány, kteří nejsou skuteční.)

Podvod s oznámením:

Děje se přesně to, na co trump poukazuje už celé týdny. Tato strategie je tak banální, že mnozí podvod jednoduše přehlédnou. Ve státech, které jsou rozhodující pro volební vítězství, se uprostřed volební noci, když byl donald trump jasně v čele, sčítání hlasů náhle zastavilo. Krátce na to se Joe Biden rozloučil s oznámením, že skóre ještě zvrátí na svou stranu a o něco později se trump prohlásil za vítěze voleb. To, co se stalo poté, je vrcholem naprosté drzosti:

Dne 4. listopadu brzy ráno si připsal Biden najednou nemožné skoky v počtech hlasů ve „Swing States“, kde měl předtím trump několika procentní náskok. Do očí bijícím příkladem je stát Michigan, kde Biden náhle získal 100 procent hlasů. ODKAZ

Poznámka: Když už podvádíte, dělejte to alespoň tak, aby si toho nikdo nevšiml.

Ve Wisconsinu byl podvod tak zřejmý, že ani moderátor CNN Chris Cuomo nedokázal skrýt svůj údiv, když z čista jasna náhle vypadlo více než 100 000 hlasovacích lístků ve prospěch Joe Bidena. ODKAZ, ODKAZ

Dalším příkladem je mimořádně důležitý stát Pensylvánie (20 hlasů volitelů), kde trump vede se zhruba 500 000 hlasy. Chvílemi to bylo dokonce přes 700 000! Potom se sčítání zastavilo na téměř 12 hodin. Proč?

Proč se v Pensylvánii tak dlouho nepočítalo?

To je strategie hlubokého státu. Ve „Swing States,“ kde Trump vede, bylo sčítání přerušeno prakticky ve stejnou dobu, jen aby mohli o několik hodin později vytáhnout z rukávu potřebné hlasy, aby Biden mohl otočit skóre. Zajímavé je také srovnání mezi Pensylvánií a Arizonou. Arizona byla Bidenovi připsána nepochopitelně brzy a Pensylvánie zůstává otevřená, ačkoli Trumpovo vedení je větší a spočítáno již bylo více procent.

Závěr: Podvod je tak zjevný a neohrabaný, že je těžké si představit, že by to Kabale mohlo projít. Na druhou stranu je opravdu škoda, že trump a jeho voliči (zatím) nemohou pořádně oslavovat volební vítězství. Ke zlosti je také fakt, že přesně tento scénář trump a mnoho nezávislých novinářů předpovídali již celé týdny, a i přesto tomu nebylo možné včas zabránit. Doufejme, že trump navzdory tomu bez oklik zvítězí. Byla by to skutečná facka hlubokému státu, když by trumpovo vedení bylo tak velké, že by i přes podvod volby vyhrál.

Zdroj: 1
Loading...
loading...

Loading...

celebrity news

Lajkit.cz

 
 

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.