Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Světové události se začínají nezadržitelně řítit do velkého bodu obratu. Likvidace kabaly pokračuj, navzdory hrozbám jaderné války

By  říj 23, 2016

Světové události se v nadcházejících týdnech budou nezadržitelně řítit do jakéhosi velkého bodu obratu, jak se může vidět v mnohých událostech v každodenních zprávách, i ve světě utajení. Co se právě děje je to, že dvě masívní frakce soupeřící o kontrolu světové velmoci vstupují do konečné fáze svého gigantického boje o to, kdo bude kontrolovat finanční systém, a tudíž i proces rozhodování o tom, co bude Lidstvo dělat v budoucnosti.

Výsledek vypadá, jako jistá porážka Chazarské mafiánské kliky, která tajně kontrolovala světovou moc nejméně od roku 1913, a na Západě, pravděpodobně po tisíce let.

Ve zprávách a na veřejnosti můžeme vidět, například, že prezidentská kandidátka Demokratické strany Spojených států a vysoký chazarský gangster, Hillary Clintonová, zrušila všechna veřejná vystoupení své kampaně, odlišné od plánovaných diskusí (které můžou být také zrušeny) s republikánským prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem.

https://hillaryspeeches.com/scheduled-events/

Taková věc se v historii prezidentských voleb ve Spojených státech nikdy předtím nestala, což podporuje tvrzení těch zdrojů ze CIA, které tvrdí, že volby ve Spojených státech budou zrušeny.

Je však jasné, že začíná boj o moc v rámci Spojených států, což uvedl zdroj z jedné frakce, který řekl, že volby budou zrušeny, protože jejich kandidát (Hillary) odstoupí. Zdroje CIA spojené s touto frakcí stále tvrdí, že volby budou zrušeny, že prezident Obama odstoupí a viceprezident Joe Biden půjde do poředí, jen aby byl rychle nahrazen kandidát Hillary na úřad viceprezidenta, Timem Kainem.

Dalším zdroje vysoké úrovně ze CIA tvrdí však, že „se nemůžou zrušit volby: pokud se odstraní Hillary, demokraté jen musí najít jiného kandidáta, který bude soutěžit proti Donaldu Trumpovi. Trump vyhraje, a začne masové zatýkání a nikdo se to nechystá zastavit.“

Každá z těchto dvou frakcí má různé názory na to, jak bude fungovat nový finanční systém. V tomto smyslu, autor tohoto článku byl nakonec schopný kontaktovat Neila Keenana. Vyšlo najevo, že třetí osoba “hackla” Keenanův Skype účet nebo účet tohoto pisatele a komunikovala jako Keenan. Jediný, kdo by to ohl udělat, je majitel Skypu, Bill Gates. Zpráva Billu Gatesovi: vzdej se nebo chcípni. Keenan říká, že byl znovu otráven, ale už se zotavil. Říká, že jeho zdroje ve Vatikánské lóži P2, stejně jako mé zdroje tam říkají, že budou používat jako základ pro nový finanční systém, který P2 podporuje, Zimbabwský dolar nebo další variantou je také Irácký dinár. Říká se, že důvodem k tomu je to, že žádná z těchto měn není pod kontrolou rodiny Rothschildů. Také prohlašují, že tyto mince mohou být podloženy přímo globálními kolaterálními účty.

Nicméně, Rothschildové a Evropská frakce Chazarské mafie tlačí na to, aby i nadále fungoval stávající systém s Činou na sedadle řidiče. Oba čínské zdroje, stejně jako ty z P2 se shodují, že v rámci toho již byly Mezinárodní měnový fond i Světová banka převzata Číňany. Říká se, že šéf MMF, Christine Lagardeová, je jen loutka, a že skutečnou moc drží tři čínští úředníci.

To by jistě vysvětlovalo náhlou touhu Číny pro podporu zvláštních práv čerpání MMF (konvertibilní v čínské ÿuany) jako novou mezinárodní měnu, která by nahradila americký dolar.

To Zero Hedge, zdá se, zastává tato tvrzení:

„Dne 31. srpna, který byl nazván „historickou událostí“, se Světová banka stala prvním emitentem dluhopisů v SDR a podložená jüany, když se v Číně prodalo 500 milionů kusů SDR dluhopisů. Pak během noci, kdy došlo k jiné historické události, kdy prohlásila Standard Chartered Bank (Hong Kong), že v pátek získala souhlas od Čínské Lidové Banky být prvním obchodním emitentem dluhopisů ve zvláštních právech čerpání (SDR) na čínském mezibankovním trhu dluhopisů.“

http://www.zerohedge.com/news/2016-10-14/standard-chartered-becomes-frst-commercial-issuer-sdr-bonds-china

Kontroloři strého dolarového systému Bush / Clinton / Rockefeller nadále udržují intenzivní boj v jejich posledních pevnostech, které zahrnují Ukrajinu, korporátní US média, Izrael a ropné monarchie zálivu jako je Kuvajt a Saúdská Arábie.

Bitva o Aleppo, v Sýrii je opravdu poslední baštou odporu staré petro-dolarové mafie. Tato mafie se snaží vyprovokovat 3. světovou válku tím, že kupř. malují na jejich izraelská vojenská letadla americké výsostné znaky a posílají je do útoku na ruská letadla. Proto Vitalij Čurkin, ruský vyslanec u OSN, veřejně prohlásil, že situace v Aleppo, Sýrie byla krize „v globálním měřítku.“

http://tass.com/politics/906789?_ga=1.249774086.1809548804.1461811033

Zdroje z Pentagonu říkají, že nedávný „útok americkou raketou proti pobřežním radarům v Jemenu v Rudém moři bylo varování čínským vojenským základnám v jihočínském moři, zatímco se Rusko vrací do námořní základny Cam Ranh [ve Vietnamu], který je součástí čínské hegemonie.“ To se zdá být (protože), nakreslenou čárou v písku, kterou americká armáda říká, že nenechá Číňany převzít zájmy ropy a zemního plynu na Arabském poloostrově.

Nalezení řešení toho, jak rozdělit koláč ropy a zemního plynu na Středním východě je pravděpodobně jedním ze skutečných důvodů, proč ruský přijíždí pravoslavný patriarcha Kirill do Anglie na návštěvu královny Alžběty.

http://tass.com/society/906703?_ga=1.255075336.1809548804.1461811033

Také je víc vidět problematika Izraele, z jehož občanů mnoho pochází z Ruska. Organizace pro vědu, kulturu a vzdělávání Organizace spojených národů (UNESCO) přijalo rezoluci „podporovanou Ruskem a Čínou, ale (na které) se hlasování zdržela Francie, jako předběžný krok k dvoustátnímu řešení pro Izrael který je podporován Francií a Obama ho nebude vetovat, „uvedl zdroj z Pentagonu. UNESCO říká, že Židé nemají žádné historické vazby k Jeruzalému, neboť ho římský císař Titus zcela zničil v roce 70 nl, a západní zeď (pláče) není chrám, ale to, co zbylo z římské pevnosti Antonia. Rusové se chtějí ujistit, aby se Anglie vyhla tomu vetovat toto usnesení tak, že Izrael může být nakonec přinucen světovým společenstvím k zastavení jeho anti-vědeckých, anti-historických a antisociálních aktivit v daném regionu, říkají zdroje. Skuteční Židé mohou používat skutečné historické a vědecké důkazy, pokud chtějí udržet skutečný vztah se Stvořitelem, říkají zdroje SDB.

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka v Rusku a Anglii je dalším důvodem pro návštěvu ruského patriarchy, poprvé v obou zemích, diskutovat o tom, jakým směrem svět půjde po pádu Chazarské mafie. Část těchto diskusí se bude vztahovat i na otázku, zda se má jmenovat nový ruský car jako podmínka pro návrat ruského imperiálního zlata, které je v současné době drženo v Anglii, jak říkají.

Zdroje P2 rovněž doručili zprávu, která říká, že George Bush otec tvrdí, že se chce vzdát účasti na politice a prostě „se chce soustředit jen na své drogové podnikání.“ V tomto bodě je to už pravděpodobně příliš pozdě, a Bush bude muset jednat přímo s americkým lidem, který ho velmi pravděpodobně, jak řekl ve svém slavném výrazu, chce pověsit.

K dispozici je také zveřejńováno stále více důkazů, že Bill a Hillary Clinton jsou masovými vrahy. Wikileaks odhalení o vedoucím Clintonovi kampaně, Johnovi Podestovi, s předběžným odkazem na „mokrou práci“ (slang agentur, které se najímají na vraždy), pár dnů před záhadnou smrti soudce US Nejvyššího soudu, Antonia Scalia, jsou jen špičkou ledovce.

http://www.thegatewaypundit.com/2016/10/wikileaks-uncover-murder-plot-podesta-documents-suggest-scalia-assassination/

Zdroje CIA říkají, že připravuje lavinu obvinění z vražd proti zločinecké rodině Clintonů, a že budou svrženi spolu se svými partnery Bush / Rockefellery. Příběh v tomto odkazu je jen další z mnoha, které přicházejí, říkají zdroje.

http://americannews.com/breaking-clinton-hit-with-murder-accusation-this-is-the-moment-weve-all-been-waiting-for/

Clinton a jeho kolegové gangsteři téměř jistě přemýšlí a usilují o útok EMP jako záminky ke zrušení voleb a vyhnutí se tak rozsudku a trestu za masovou vraždu. Problém je v tom, jak se zdá, že se nemůžou rozhodnout, zda vinu shodí na Rusy nebo „klimatické kosmické události.“

https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/10/13/executive-order-coordinating-efforts-prepare-nation-space-weather-events

http://www.whatdoesitmean.com/index2140.htm

Ať tak či onak, jak zdroje Pentagonu, tak i agentury souhlasí s tím, že tentokrát nebudou moci použít vyrobený incident masového teroru jako záminku, jak se vyhnout vězení. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že „Nobelova cena za literaturu byla dána protiválečnému (proti válce ve vietnamu) zpěvákovi a skladateli Bobu Dylanovi jako poselství Obamovi , aby si poslechl svou Nobelovu cena míru a kabale, aby zastavila třetí světovou válku (WW3), a taky proto, že tato cena se nikdy nedala žádným písním.“

V Asii, v Thajsku, probíhá nyní, po oficiálním vyhlášení smrti krále Bhumibol Adulyadeje, mnoho aktů intrik.

Zde je syrové zpravodajství na toto téma jednoho zdroje SBD v Thajsku:

„Existuje velmi vážná diskuze, která nyní probíhá. Už jste si všimli, že PM Prayut Chan-o-cha učinil prohlášení, že korunní princ truchlí s lidmi z Thajska a vůbec nespěchá na korunovaci. Proč korunní princ učinil toto prohlášení? Zcela bezpečně se zde něco děje.

Nebude na trůně dlouho …. To znamená, že jeho prvorozené dítě bude další v řadě na trůn.

Jak víte, královna šla do jiné dimenze v roce 2012. To mě bylo potvrzeno přímo agenty agentury, kteří jsou umístěni na americkém velvyslanectví v Bangkoku. Od té doby je na jejím místě dvojnice. Dvojnice také nebyla viděna na veřejnosti téměř rok.

Až bude thaiské zlatona místě, a v bezpečí bude jasné, kdo drží klíče království, abych tak řekl. Záměrem Skupiny je použít jej pro nový globální finanční systém spolu s Čínou a Ruskem. Mohou se také vytvořit bankovní pruty (zlato).“

Čínské vládní zdroje, mezitím také potvrzují, že nenechají padnout do nepovolaných rukou pravé thajské zlato a také přivezou perský královský zlatý ůoklad na úschovu do Thajska, a to na úkor čehokoliv.

V Japonsku mezitím, zdroje blízké administrativě japonského premiéra říkají, že bylo zatčeno 300 chazarských gangsterů a jejich lokajů a převezeno na vojenskou základnu USA v rámci přípravy na jejich odeslání do USA na nadcházející jednání soudu pro válečné zločiny.

Překvapivý Říjen je konečně tady, a ještě se bude dít daleko víc, tak prosím, zůstaňte naladěni a zbavte se jakéhokoliv strachu nebo naštvanosti, protože dobří právě vyhrávají. Je samozřejmě ještě hodně informací, které nelze sdílet či psát (z bezpečnostních důvodů), ale srovnáme-li současnou situaci ke druhé světové válce, tak v určitém srovnání, je to jako boje o Berlín, Německo, a Okinawu (Japonsko). Jaderné zbraně nebudou tentokrát použity. Zdroj a komentáře angličtině:

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.