Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Tak to je tedy vážně síla. Radikální muslimové dostávají azyl v České republice. Nevěříte? Přečtěte si fakta...

By  říj 24, 2018

Kazašští salafisté ignorují sekulární vzdělávání a odmítají výchovu svých dětí v rozporu s islámem. V Kazachstánu je netoleruje a oni utíkají do Evropy. Dostávají azyl i u nás a my jim umožňujeme žít podle radikálního islámu.

Loading...

Dne 19 října 2016 otiskly Lidové noviny článek „Kazašští salafisté ignorují hymnu i kreslení“, autorem článku je známa novinářka Petra Procházková. Článek popisuje radikalismus muslimské sekty salafistů, který je trnem v oku kazašským umírněným muslimům. Umírnění muslimové dokonce uspořádali v čečenské metropoli Grozném konferenci proti salafismu, na které se sešli umírnění muslimové z celého světa a odsoudili salafismus, respektive saúdskoarabský wahabismus. Umírnění muslimové dokonce napsali dopis ruskému prezidentovi Putinovi s žádostí, aby pomohl vymazat radikální muslimy, salafisty, z povrchu zemského.

To co se ovšem v naších mediích moc nepíše a je do budoucna velký problém je fakt, že tito radikální muslimové utíkají z Kazachstánu a Ruské federace k nám do Evropy a hlavně k nám do České republiky! Ukazují se zde a žiji zde podle zásad jejich radikálního pojetí islámu a vychovávají v tom i své děti. Mnozí z tzv. kazašských salafistů dostali azyl například u nás v České republice.

Ukazují se zde a žiji zde podle zásad jejich radikálního pojetí islámu a vychovávají v tom i své děti. Mnozí z tzv. kazašských salafistů dostali azyl například u nás v České republice.Například v roce 2006 bylo evidováno 236 žádosti o azyl od muslimů z Kazachstánu, což tehdy byl 3. největší počet žádostí! Azyl v roce 2006 dostalo 31 muslimů z Kazachstánu ... (https://www.czso.cz/csu/czso/1414-07-2007-2__azyl_a_azylova_zarizeni)

Jak probíhá ovšem například výchova jejich dětí? Již v roce 20011/12 jsem se od jedné multikulturní aktivistky dověděl, že děti kazašských muslimů chodících do českých škol mají od rodičů zakázáno účastnit se hudební výchovy, kreslení nebo tělocviku. Naše české koly se jim v tom měly přizpůsobit, bohužel nevím jak ta situace vypadá dnes. Na to by bylo dobré se zeptat odpovědných úřadů a ředitelů škol.

A jedna perlička na závěr. Víte, že radikální salafistické názory šíři i českým státem uznána Muslimská obec? Sice je nepropaguje jako salafismus, ale jde o názory islámského extremisty Bilala Philipse, které vydalo Ústředí muslimských obcí v ČR v knize Tauhid - islámský koncept boha a podle českých odborníku na islám jde o text, který je i zdrojem ideologie Islámského státu a islámských teroristů.V teologické rovině se knize věnuje katolický teolog v analýza zde.

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.