Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Rozsáhlá manipulace počasí na satelitních snímcích? NASA omylem zveřejnila důkazy

By  led 06, 2017

Jak se říká, obrázek vydá za tisíc slov. Fotografie níže byly staženy ze zdroje NASA, a jsou opravdu alarmující. Poskytují šokující a nepopiratelný důkaz o probíhajícím útoku klimatického inženýrství/geoinženýrství/solárního managementu na naši planetu a její životní systémy. Vysoce toxické těžké kovy a chemikálie, které jsou systematicky rozptylovány do naší atmosféry z tryskových letounů jako součást těchto programů, jsou manipulovány pomocí extrémně silných radiofrekvenčních signálů. Tyto signály jsou vysílány z nesčetných míst po celé zeměkouli z různých vysílacích platformy (instalace k ohřívání ionosféry jako je HAARP, SBX radar , NEXRAD atd.)

Loading...

Vliv mikrovlnných přenosů na tvorbu mraků je vysoký a jasně viditelný. (Při některých scénářích jsou tvořeny oblačné formace pravoúhlých tvarů. http://www.geoengineeringwatch.org/is-climate-engineering-real-square-cloud-formations-are-undeniable-proof/ )

V sérii satelitních snímků NASA lze pozorovat mnoho variant vlivů radiofrekvencí na oblačnost. Stupeň, nakolik probíhající klimatické inženýrství/zásahy do klimatu/meteorologické zbraně narušují atmosféru Země a její životní systémy, již přesáhl katastrofickou úroveň https://www.youtube.com/watch?v=5yZhh2leRJA na celé planetě.

U východního pobřeží Austrálie:

U západního pobřeží Afriky:

Jižně od Španělska:

U Kalifornie:

U západního pobřeží Afriky:

U západního pobřeží Afriky:

U západního pobřeží Afriky:

U Kalifornie:

SZ pobřeží Austrálie:

U západního pobřeží Afriky:

U západního pobřeží Afriky:

U  západního pobřeží Afriky:

U západního pobřeží Afriky:

Jižní oceán u Antarktidy:

Jedním z témat klimatických inženýrů je manipulace a potlačování hurikánů. 85% hurikánů, které ovliňují USA, má původ v Africe. Systémy nízkého tlaku směřují od afrického pobřeží k západu. Právě v této oblasti probíhá velký podíl klimatického inženýrství/zásahů, a velký počet výše ukázaných snímků je právě odtud. Ve snaze zamaskovat aktivity zásahů do klimatu se potlačování hurikánů u pobřeží Afriky oficiálně svádí na „prach“. Samozřejmě nikde nikdo nikdy nepřizná škody způsobené probíhajícím klimatickým geoinženýrstvím. Následující odstavec a snímek z článku FOX News se vymlouvá na prach a suchý vzduch: http://www.fox9.com/weather/weather-blog/2453971-story

„Právě nyní je většina Mexického zálivu a části Karibiku o něco teplejší než normální teploty oceánu, které by normálně napomohly tropickému vývoji. Ale mezi ním a pobřežím Afriky je tolik prachu a suchého vzduchu, že bouře se udusí ještě předtím, než vůbec začnou.“

I když by si někdo mohl myslet, že potlačování cyklonů je prospěšné, tento zásah do přirozených rytmů země a jejích systémů má dlouhý seznam katastrofických důsledků.

Dostupná data ukazují, že v jiných případech zase klimatičtí inženýři zesilují a řídí cyklóny tak, aby sloužily jejich vlastním záměrům. Příkladem takové meteorologické zbraně nepředstavitelné síly může být hurikán Matthew. http://www.geoengineeringwatch.org/hurricane-matthew-the-latest-example-of-global-weather-warfare-desperation/ Byl tento hurikán silně manipulován a řízen jeho směr? Důkazy se hromadí.

Níže je satelitní foto jasně ukazující atmosférické „vlny“ obklopující hurikán Matthew. SpaceWeather.com  http://spaceweather.com/ je nazval "gravitačními vlnami“, ale je tomu skutečně tak? Satelitní snímky výše v tomto článku nepopiratelně dokazují silné manipulace atmosféry pomocí extrémně silných radiofrekvenčních/mikrovlnných přenosů a atmosférických aerosolů. Tyto přenosy zanechávají charakteristický vzorec na oblačných formacích ve vysoké výšce, které jsou nasyceny elektricky vodivými kovovými nanočásticemi rozptylovanými z tryskových letounů jako součást šíleného klimatického inženýrství.

Obklopují hurikán Matthew na fotografii výše skutečně „gravitační vlny“? Anebo jde o typický vzorec vznikající při působení extrémně silných radiofrekvencí či mikrovln na letecky rozptylované atmosférické aerosoly? To jsou dva základní prvky manipulací klimatu a řízení bouří. Foto: SpaceWeather.comCervená: Oko hurikánu Matthew. Zelená: "gravitační vlny". Bílá: bledkx.

Globální mocenské struktury se rozhodly již před dávnou dobou vystavit naši planetu a celý její životní systém nepředstavitelně intenzívnímu a destruktivnímu útoku prostřednictvím klimatických válečných zbraní. Toto rozhodnutí bylo učiněno bez vědomí a souhlasu globální populace. Pokud budeme stát nečinně a dovolíme, aby tato decimace šíleným klimatickým inženýrstvím pokračovala, velmi brzy pozemské životní systémy již nebudou schopny zotavení. To není spekulace, ale matematická jistota. Pomozte nám v nejdůležitějším boji – zveřejnění a zastavení zásahů do klimatu a útoků klimatickými zbraněmi. Každé ruky je třeba.

Zdroj: 12

Loading...
loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.