Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Švédi skúšajú ďalší nebezpečný experiment, ktorý sa v budúcnosti môže otočiť proti nim samotným. V rámci integrácie migrantov do spoločnosti im ponúkajú prácu väzenských dozorcov, a to vo väzniciach po celej krajine

Tisíce evakuovaných obyvatel ukrajinského města Balaklaa, které výbuchy muničního skladu na okraji města v Charkovské oblasti vyhnaly pod provizorní stany. ekologická katastrofa a ohrožení všeho živého v okolí mnoha kilometrů.

Největší hvězdou kuchařské reality show Prostřeno poslední doby je bezesporu Karel Ondrka (28), který tento týden předvádí velkou show. Žije v bytě se slepicí, spí v rakvi a podle vlastních slov trpí Tourettovým syndromem. Ukázkový záchvat vzteku předvedl ve čtvrtek, kdy zdemoloval vlastní byt. Bylo vše nahrané, nebo autentické?

Mimovládna organizácia AIESEC rozbehla po českých školách projekt s názvom Edison. Jedná sa o prednášky, na ktorých sa deťom hovorí o pozitívach multikultúrnej spoločnosti, na čo niektorí rodičia zareagovali s obavami. Protestujúcim rodičom je však vyhrážané poslaním sociálky do ich rodín.

Podle policie ve střední části Vietnamu se trojici opilých mužů podařil velmi zvláštní kousek. Povzbuzeni alkoholem se vkradli přímo do řídicího střediska vodní nádrže Suoi Vuc, kde omylem vypustili celou přehradu.

Dvacáté století, stejně jako každé jiné století, zaznamenalo množství podivných událostí. Nejdůležitějšími z nich byl za posledních padesát let výskyt létajících talířů. Avšak došlo k mnoha jiným podivným událostem - ke zmizením, k dešti žab, k spontánnímu vznícení osob. Ukazuje se také, že je svět "stále podivnější".

Maďarský ministr obrany v pondělí slavnostně otevřel malou vojenskou základnu na jižní hranici země. Ta je určena pro hlídkující vojáky, kteří mají bránit vstupu migrantů do země. Informuje o tom agentura AP.

Světová média dnes přinesla vynikající a skvělou informaci o smrti Davida Rockefellera, hlavě vyšších řídících procesů v transatlantickém křídle globalistů. Mluvčí rodiny Fraser P. Seitel uvedl, že miliardář a majitel banky FEDu Chase Manhattan zemřel v klidu a ve spánku.

Redaktor KrajskýchListů.cz v rámci návštěvy nového sportovního areálu ve Vrchlabí vyrazil i do několik kilometrů vzdálených Krkonoš. Tam se pod sjezdovkou rozhodl ochutnat místní specialitu, párek v křupavé housce. Příběh, který je jako vystřižený ze sci-fi filmu, se opravdu stal.

Andrej Babiš konečně oficiálně přiznal, že EET je ztrátová záležitost. Zvýšení daňových výnosů už nedělá 60 miliard (původní odhad) ani 15 miliard (zpřesněný odhad), ale 4 miliardy (Babišovo vyjádření z minulého týdne, možná ještě bude revidováno směrem dolů).

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.